Looduslodja jõeretk ja põgenemistuba Tartus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Lodjasõit Emajõel

× Õppeprogramm lodjal vastavalt klassi vanusele

× Escape Tartu põgenemistubade külastus

× Ettetellitud lõunasöök või vaba aeg Tartu kesklinnas

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane seikluslik klassiekskursioon viib klassi Tartusse, kus võtame ette retke looduslodjal Emajõe peal ja seikleme põgenemistoas.

 

Alustame reisiga kooli eest, misjärel võtame suuna ülikoolilinna Tartusse. Lodja Jõmmu pardal seilates läbi varasuvise Tartu osaleme vastavalt klassi vanusele loodusõppeprogrammis, mille jooksul õpime tundma jõe elu-olu, tutvume lodja kui Emajõe põlise laevatüübiga ja teostame laevasõiduga seotud loodusvaatlust. Peale kahetunnist retke jõel on võimalik planeerida ajakavasse ühine lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas.

 

Reisi teiseks osaks on on 4-toalisest põgenemistubade kompleksist koosnev Escape Tartu, mis on noorte seas saanud ülimenukaks. Põgenemistoas on õpilastel vaja kasutada nii koolitarkusi, loogikat kui ka pingetaluvust, et klassikaaslastega koostööna lahendada ülesandeid nulli tiksuva kella taustal. Tagasi kooli ette jõuame reisipäeva õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!