Kanuumatk ja Otepää seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Kanuumatk Lõuna-Eestis

× Kanuumatka pikkus 2-4 tundi

× Soovi korral matk Murrumetsa matkarajal

× Võimalik planeerida vaba aeg Pühajärve rannas

× Otepää linn

× Otepää Seikluspargi külastus

× Õdus puhkekeskus: pallimängud ja grillimine

× Võimalik ette tellida söögikorrad

× Lisatasu eest: Tehvandi suusahüppetorn, Bowling Pühajärve SPAs, katapult või õhusõitude rada seikluspargis, Eesti Lipu Muuseum, Talispordimuuseum, saun majutuskohas

× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Lõuna-Eesti oma rohkete jõgede ja imekauni loodusega on ideaalne paik kanuumatkadeks. Olenevalt aastaajast ning ilmast saab korraldada nii adrenaliinirohket kärestikulist kui ka rahulikku sõitu, mille jooksul saab imetleda ilusaid liivapaljandikke ning metsikut Eestimaa loodust.

 

Reisi jooksul külastame ka Otepää seiklusparki, kus noortel on võimalik osa võtta erinevatest põnevatest tegemistest, sealhulgas ronida Eesti kõrgemail, lausa 33-meetrisel ronimisseinal ning hüpata katapuldil kuni 20 meetri kõrgusele. Kahepäevane seiklus pakub kindlasti unustamatu elamuse noortele igas vanuses.

 

Esimese päeva hommikul sõidame kooli juurest välja ning võtame suuna Lõuna-Eestisse, kus suundume vastavalt valitud kanuumatka alguspaika ja alustame seiklust. Kanuumatkal teeme peatusi erinevate looduslike vaatamisväärtuste juures ning võime ette võtta ühe pikema pikniku.

 

Kui grupil on soovi, saame õhtul võtta ette sõidu Pühajärve äärde ja/või Murrumetsa matkarajale. Soovi korral käime ka poes ning päeva lõpetame mõnusa ühise õhtuga mugavas majutuskompleksis Otepääl. Võimalus on mängida palli, grillida ning veeta mõnusat ühisaega kaaslastega. Lisatasu eest on võimalik tellida sauna ja ilusa ilma korral ujuda majutuskoha privaatses järves.

 

Teist päeva alustame korraliku hommikusöögiga, pärast mida sõidame Otepää seiklusparki. Seikluspargis leidub tegevust mitmeks tunniks: peale sportlikku päeva on võimalik süüa ühiselt lõunat. Soovi korral ronime Eesti kõrgeima suusahüppetorni tippu Tehvandil (lisatasu eest). Tagasi kooli ette jõuame teise päeva õhtuks.

 

Reisi lõpetame kaasahaarava viktoriiniga reisi jooksul nähtu ja õpitu kohta, mille viib läbi Õpilasreiside reisisaatja. Hea meelega organiseerime grupile ühised söögikorrad.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!