Kanuumatk ja Otepää seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

× Kanuumatk Kooraste järvestikus Lõuna-Eestis

× Kanuumatka pikkus 2-4 tundi

× Otepää Seikluspargi külastus

× Õdus puhkekeskus: pallimängud ja grillimine

 

Reisikirjeldus:

 

Lõuna-Eesti oma rohkete jõgede ja imekauni loodusega on ideaalne paik kanuumatkadeks. Olenevalt aastaajast ning ilmast saab korraldada nii adrenaliinirohket kärestikulist kui ka rahulikku sõitu, mille jooksul saab imetleda ilusaid liivapaljandikke ning metsikut Eestimaa loodust.

 

Reisi jooksul külastame ka Otepää seiklusparki, kus noortel on võimalik osa võtta erinevatest põnevatest tegemistest, sealhulgas ronida Eesti kõrgemail, lausa 33-meetrisel ronimisseinal ning hüpata katapuldil kuni 20 meetri kõrgusele.

 

Kahepäevane seiklus pakub kindlasti unustamatu elamuse noortele igas vanuses.

 

Esimese päeva hommikul sõidame kooli juurest välja ning võtame suuna Lõuna-Eestisse, kus suundume vastavalt valitud kanuumatka alguspaika ja alustame seiklust. Kanuumatkal teeme peatusi erinevate looduslike vaatamisväärtuste juures ning võtame ette ühe pikema pikniku. Ööbimiskohas saavad noored suures kaminasaalis ühiselt aega veeta, mängida võrk- ja jalgpalli või muudmoodi vaba aega nautida.

 

Teist päeva alustame korraliku hommikusöögiga, pärast mida sõidame Otepää seiklusparki. Seikluspargis leidub tegevust mitmeks tunniks: peale sportlikku päeva on võimalik süüa ühiselt lõunat. Tagasi kooli ette jõuame teise päeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!