Palamuse muuseum ja Elistvere loomapark

1 päevane reis

Ülevaade:

× Värskelt renoveeritud Palamuse muuseumi külastus

× Muuseumiprogramm vastavalt klassi vanusele

× Elistvere loomapark ja giidiekskursioon

× Ettetellitud lõunasöök või iseseisev piknik

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib reisiseltskonna Palamuse muuseumisse ja Elistvere loomaparki. Päeva jooksul tutvume mänguliselt olulise osaga Eesti kultuuriloost Oskar Lutsu sünnikodus ning tutvume meie metsades elavate loomade ja lindudega.

 

Klassireis algab kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Jõgevamaale Palamuse muuseumisse. Värskelt valminud ja uuenenud Oskar Lutsu sünnikodu muuseumikompleks pakub noortele lisaks põnevatele interaktiivsetele lahendustele ka käte külge panemise võimalust erinevates programmides, mille valime vastavalt klassi vanusele ja huvidele.

 

Päeva teises osas külastame Elistvere loomaparki, kus kogenud giidi juhtimisel tutvume peamiselt Eesti metsades elavate loomadega ja nende elukeskkonnaga. Võimalus on tellida toitlustus Palamusel või pidada ühiselt piknik. Lõpetame reisi sama päeva õhtul kooli ees.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!