Eesti Politseimuuseumi eriüksuse programm ja AQVA veekeskus/Viru raba

1 päevane reis

Ülevaade:

× Eesti Politseimuuseum Rakveres

× Peamaja väljapanekuga tutvumine ja eriüksuse programm

× AQVA Spa veekeskus või matk Viru rabas

× Jägala joa külastus

× Võimalus broneerida ettetellitud lõunasöök, veeta vaba aeg Rakveres või pidada rabas piknik

 

Reisikirjeldus:

 

Närvekõditav programm Rakverre viib grupi Eesti Politseimuuseumi, kus kehastutakse rollimängudes nii liikluspolitseinikuks kui ka kriminalistiks.

 

Läbi praktiliste tegevuste asetame ennast uurija rolli ning peamaja väljapanekuga tutvudes on võimalik katsetada turvavöö stendi, mõõta reaktsioonikiirust, proovida väsimusprille, osaleda massirahutustes, koostada fotorobotit, tuvastada valeraha ja tutvuda spiooniseadmetega.

 

Lisaks lahendame eriolukorda, kus kõigil on võimalik eriüksuslaseks kehastudes tiimidena kahjutuks teha kaksteist pahalast kasutades politsei relvade koopiaid. Aeg on limiteeritud – ainult koostöö ning omavahelise suhtluse oskus kriisiolukorras viib sihile.

 

Päeva teise poole tegevuse valime vastavalt klassi huvidele: sukeldume lõõgastavasse AQVA Spa veekeskuse maailma või teeme turgutava matka Eesti kauneimas ja külastatavaimas Viru rabas, et jalutada mööda laudteele rajatud 3,5 kilomeetri pikkust õpperada läbi maalilise kõrgsoomaastiku. Näeme hulgaliselt laukaid, älveid ja turbalasundeid ning ronime õpperaja keskel asuvasse vaatetorni. Tagasiteel on võimalus põigata läbi ka maalilise, 8 meetrit kõrge Jägala joa juurest.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!