Puhkus Kihnus

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussi- ja praamisõit
× Kihnu – hülgeküttide saar Liivi lahes

× Kastiautotuur läbi saare tähtsamate vaatamisväärsuste

× Kihnu muuseum ja majakas

× Kihnu meene valmistamise õpituba

× Võimalik rentida jalgrattaid

× Mõnus majutuskoht ja vaba aeg klassiga ühise aja veetmiseks
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Tõeline idüll ootab klassi Kihnu saarel: armsalt kodune ja eksootiline üheskoos, meretaguses eraldatuses elav ning ometi äärmiselt külalislahke! See iidne meresõitjate, kalurite ja hülgeküttide saar Liivi lahes võlub oma ainulaadsusega igat külastajat luues ideaalsed tingimused meeldejäävaks klassireisiks.

 

Kahepäevane klassireis Kihnu algab esimesel päeval kooli eest, misjärel võtame suuna Pärnumaal asuvasse Munalaiu sadamasse, kus umbes tunnise meresõidu järel reisiparvlaev Kihnu Virve pardal maabume Kihnu sadamas. Reisime saarel äärmiselt omapärasel viisil veoautokastis, mis loob omaette safari-kogemuse sellel mandrirahva jaoks eksootilisel saarel.

 

Lisaks on reisi esimesele päevale planeeritud lõunasöök, autotuur koos kohaliku giidiga, Kihnu muuseumi ja majaka külastus (lisatasu eest) ning soovi korral matk. Õhtul on võimalik klassil ühiselt grillida ja mõnusat aega koos veeta. Majutume mugavates kämpingutes.

 

Reisi teisel päeval sööme toeka hommikusöögi, misjärel on võimalus veel lihtsalt puhata rannas ja kämpingualal. Lisatasu eest on võimalik rentida jalgrattaid. Sõidame autokastis taas sadamasse parvlaevale ning peale merereisi juba bussiga tagasi kooli ette. Reis lõpeb teise päeva õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.