Millega Õpilasreisid tegeleb?

Õpilasreisid korraldavad erineva sisuga klassireise, et tagada klassidele ning õpilasgruppidele lahe reisikogemus. Samuti aitame õpetajat/klassijuhatajat sellel vastutusrikkal ülesandel.

Kas tellida saab ainult neid reise, mis on kodulehel?

Õpilasreisid korraldab suurel hulgal erinevaid reise ning iga reis on meie jaoks erinev, sest paneme selle paika koostöös õpetaja ning klassiga. Meie käest saab võtta pakettreise ning neid klassi jaoks ümber kohandada. Samuti teeme rätsepreise, mis kujunevad personaalselt klassi soovidest lähtuvalt.

Kui suure grupiga saab reisile tulla?

Oleme reisidel käinud 10 lapsega ning samuti ka 80 lapsega. Vastavalt grupi suurusele kohendame reisiprogrammi ning sisu.

Kas grupi suurusest sõltub hind?

Grupi suurus on üks kõige olulisemaid hinnakomponente – mida suurem on grupp, seda soodsam tuleb enamasti ka hind. Teeme alati täpse hinnapakkumise lähtudes grupi suurusest ja soovidest.

Kuidas toimub tasumine?

Õpilasreisid väljastab õpetajale/klassijuhatajale hinnapakkumise alusel arve, mille alusel saab reisi eest tasuda kahte viis pidi – lapsevanemad saavad tasuda otse meie ettevõtte arvelduskontole, märkides viitenumbri ning lapse nime, kooli ja klassi või kannab klassijuhataja ise kogu reisiraha meie kontole. Õpilasreisid ei arvelda sularahas.

Mis juhtub, kui grupi suurus muutub?

Kui grupi suurus muutub esialgses hinnapakkumises märgitust, tuleb sellega arvestada, et reisivad lapsed peavad selle summa omavahel ära jagama ning kompenseerima. Õpilasreisid teeb pakkumise tervele grupile, võttes arvesse täpset laste arvu, mistõttu tuleb grupi vähenedes tasuda enamasti puuduvate õpilaste eest. Grupi suuruse muutusest tuleb alati anda reisikorraldajale teada.

Kas Õpilasreisid pakub ka kindlustust?

Õpilasreisid teeb koostööd BTA kindlustusega ning meie välisreisidel on võimalik soetada läbi meie soodsalt kindlustust. Leiame, et see on vastutustundliku reisime üks osa. Reisikindlustus aitab perekonda ka siis, kui laps haigestub ning ei saa tervislikel põhjustel tulla reisile.

Eestisiseste reiside puhul soovitame vormistada kindlustus ERGO kindlustusseltsilt, kes ainsana Eestis pakub reisitõrke kindlustuskaitset ka riigisisestele reisidele.

Miks valida Õpilasreisid?

Õpilasreisid on noortest ning tegusatest reisikorraldajatest koosnev ettevõte, mis pakub huvitavaid ning põnevaid klassireise. Me teeme oma tööd hingega ning meile meeldib see, mida me teeme.

Mis saab, kui koroonapiirangute tõttu ei saa klass reisile sõita?

Meie jaoks on kõige olulisem meie klientide – tuhandete laste ja sadade õpetajate ning lapsevanemate – turvatunne, tervis ja ohutus. Tervisekriisist tulenevate piirangute korral oleme võimalikult paindlikud ja valitsuse poolt seatud reisimise keelu korral tagastame tehtud ettemaksud või lükkame lisatasuta reisi edasi. Kui klass on sunnitud jääma eneseisolatsiooni, saab reisi lisatasuta sobivale ajale edasi lükata.