Talvelaager 2023

Talvisel koolivaheajal saa kokku vanade laagrisõpradega või tutvu uutega meie jõuluhõngulistes ühepäevastes linnalaagrites!

Linnalaager on lõbus!

 

Saa osa kustumatutest mälestustest ja unustamatutest külastustest põnevatesse sihtkohtadesse. Koolivaheaegadel korraldame menukaid Õpilasreiside linnalaagreid lastele vanuses 7-15, kus laagreid viivad läbi meie noored hakkajad reisisaatjad ja omanäolised programmid on hoolega koostatud pikaaegsele kogemusele põhinedes.

Õpilasreisid korraldab nii klassikalisi linnalaagreid, kui ka ühepäevaseid väljasõite – just viimane on eriti populaarseks saanud, sest võimaldab paindlikkust laagris osalemise päevade osas ning nii saab nädala jooksul osaleda nii paljudel päevadel kui soovite.

Õpilasreiside talvine linnalaager 4. ja 6. jaanuaril

PÕLTSAMAA MÕISAAJA MUINASLUGU

Kolmapäev, 4. jaanuar 2023

Talvine linnalaager viib meid tõelisele talvevõlumaale – maagilises Põltsamaa lossis ootab loomist laagrisõprade omaenda muinasjutt! Jagame rollid ja asume üheskoos jutustama, lisaks kuuleme palju põnevat müstilise mõisaaja eluolust ning peame maha isegi rüütlite miniturniiri! 

Peale põnevat lossikülastust kinnitame keha kosutava lõunasöögiga ja mängime mõnusaid talvemänge. Seejärel asume mängulise fotojahi abil seiklema Kuningalinnas, roosisaarel ja selle imekaunitel sildadel. Vahetame muljeid möödunud pühadest, teeme plaane värskelt alanud uueks aastaks ning tagasiteel murrame pead meeleoluka viktoriini kallal.

Hind: 55 €

Hinnas sisaldub: programm ja tegevused, mängud, viktoriin, lõunasöök, mänguline fotojaht Põltsamaal, laagrikasvatajate igakülgne abi ja tähelepanu

TALVETRALL TEISPERE JÕULUMAAL

Reede, 6. jaanuar 2023

Meeleolukal väljasõidul sõidame Pärnumaale Teispere hobitallu ning veedame mõnusa päeva värskes talveõhus. Meid ootab Teisperes imetore pererahvas ja nende vahvad taluasukad: pesukarud, maalambad, faasanid ja paljud teised põnevad tegelased. Saame perenaise põnevate lugude abil taluloomade- ja lindudega lähemalt sõbraks, mängime taluhoovil meeleolukaid talvemänge ja meisterdame endale mälestuseks talvemeened. 

Seejärel koguneme üheskoos mõnusalt sooja lõkke ümber ja grillime vorstikesi, krõbistame piparkooke ja joome sooja taimeteed. Vahetame muljeid möödunud pühadest, teeme plaane värskelt alanud uueks aastaks ning tagasiteel murrame pead meeleoluka viktoriini kallal.

Hind: 56 €

Hinnas sisaldub: programm ja tegevused Teispere hobitalus, mängud, viktoriin, lõunasöök, laagrikasvatajate igakülgne abi ja tähelepanu

Teispere jõulumaa

REGISTREERI TALVELAAGRISSE:

    VAREM TOIMUNUD LINNALAAGRID:

    LINNALAAGRITE VIDEOD: