Uus! Talvised väljasõidud Õpilasreisidega

Õpilasreisid kutsub kõiki noori vanuses 7-16 osalema talvisel väljasõidul  7. jaanuaril Eesti suurimasse Talvekülla. Loe edasi ja tutvu programmiga lähemalt!

Maagiline Talveküla

Reede, 7. jaanuar 2022

Algus: Balti jaam

Kellaajad: 9.30-17.30

Hind: 55€

Hind sisaldab: programm ja tegevused Talvekülas, bussisõit, mängud, viktoriin, jõulumeene, lõunasöök, laagrikasvatajad kogu päeva vältel

Reisikirjeldus

Meeleolukas väljasõit talvisel koolivaheajal uute ja vanade laagrisõpradega Eesti suurimasse Talvekülla Jõgevamaal. Sel aastal esmakordselt avatakse esmakordselt Jõgevamaal Torma mõisakompleksis Talveküla, mis on kindlasti selle talve kõige kaunim paik Eestis. Vahvaid ühismänge ja -tegevusi täis talvepäev sõpradega on tore viis, kuidas panna punkt lõppevale koolivaheajale.

 

Väljasõit algab kell 9.30 hommikul Balti jaamast, misjärel võtame suuna Jõgevamaale. Nagu ikka, siis bussisõidu lõbusamaks kulgemiseks on meil plaanis hulgaliselt kaasahaaravaid mänge, mida me bussis üheskoos mängida saame, pidades kinni kõikidest ohutusreeglitest ja hoides turvavööd kinnitatult.

 

Talvekülla jõudes ootab meid ees tihe programm jõuluvana Glämmi ja päkapikkude juhendamisel. Jalutame Eesti kõige pikemas ehitud jõulupuude alleel, vaatame, mis toimub jõuluvana postkontoris, mängime jõulukuuse kasvanduses Võlumetsa seiklusmängu, võtame osa päkapikkude akadeemia ülesannetest ja imetleme miniloomaaia imearmsaid asukaid. Sööme toeka lõunasöögi ja mängime toredaid mänge. Räägime toredatest ja veidratest jõulutraditsioonidest, võtame aasta kokku, soovime häid soove, viime läbi viktoriini ja jagame kõigile kommipakikesed.

Registreeri

Registreeri kohe, sest laagrikohtade arv on piiratud!

 

Eriolukorra kehtestamisel tagastatakse laagri eest tasunud vanematele raha või viiakse sisse muudatusi laagris osalevate laste arvus.
Õpilasreisidel on õigus laagripäev tühistada, kui sõidul osalejaid on vähem kui 20. Sellisel juhul pakume väljasõidule alternatiivi teise päeva näol või tagastame makstud summa.

VAREM TOIMUNUD LINNALAAGRID:

ÕPILASREISIDE SÜGISLAAGER

25.-29. OKTOOBER 2021

Asukoht: algus Tallinn, väljasõidud Tartusse, Järvamaale, Haapsallu, Rakverre ja Pärnusse

ÕPILASREISIDE VÄLJASÕITUDE LINNALAAGER

9.-13. AUGUST 2021

Asukoht: algus Tallinn, väljasõidud Palamusele, Elistverre, Aegna saarele, Pärnusse, Kolgale, Sagadile ja Järva-Jaani

ÕPILASREISIDE LINNALAAGER

26.-30. JUULI 2021

Asukoht ja tegevused: Tallinna kesklinn, Uuskasutuskeskuse külastus, Hiina kultuuri töötoad Tallinna Ülikoolis, Tapa sõjaväelinnak, Telliskivi loomelinnak, Maiasmoka martsipanituba, spordipäev Vaela külas

ÕPILASREISIDE SÜGISLAAGER

19.-23. OKTOOBER 2020

Asukoht: algus Tallinn, väljasõidud Tartusse, Rakverre, Jussi loodusrajale, Viljandisse ja Pärnusse

ÕPILASREISIDE LINNALAAGER

10.-13. AUGUST 2020

Asukohad ja tegevused: Tallinna kesklinn, fotojaht vanalinnas, Politseiprefektuur, Käsmu aardejaht, G4S tööga tutvumine, ettevõtlustund Hektori konteinerhotellis, ellujäämisõpe Männiku karjääris

ÕPILASREISIDE ÜMBERMAAILMAREIS

27.-31. JUULI 2020

Asukoht ja tegevused: Müstika Stuudio, Tatari 64, Tallinn
Erinevate riikide kultuuri õpe

ÕPILASREISIDE LINNALAAGRID SUVEL JA SÜGISEL 2020