Taevaskoja ja Setumaa

2 päevane reis

Ülevaade:

× Taevaskoja matkarajad Ahja jõe ürgorus
× Sõit Ahja jõel jõelaev Lonnyga
× Piusa koobaste külastuskeskus
× Keskaja elamuskeskus Vastseliina linnuses
× Soovi korral Obinitsa küla ja Seto muuseumi külastus
× Võimalus ette tellida söögikorrad
× Mõnus puhkekeskus looduses

 

Reisikirjeldus:

 

Klassireis viib meid Lõuna-Eestisse imeilusa Taevaskoja matkaradadele, kulgema jõelaev Lonnyga Ahja jõel, Piusa koobastesse ja keskaja elamuskeskusesse Vastseliina linnuses.

 

Kahepäevane klassireis Taevaskotta, Võru- ja Setumaale algab esimesel päeval kooli eest, misjärel võtame suuna Lõuna-Eestisse Taevaskotta. Majutume ja sätime end matkale, mille jooksul läbime legendaarsed Viimse Reliikvia võttepaigad ja olulised loodusobjektid Taevaskoja matkarajal Ahja jõe ürgorus. Teeme meeleoluka tunniajase parvesõidu Saesaare paisjärvel ning suundume tagasi majutuspaika. Õhtul on võimalus klassiga ühiselt mõnusat aega veeta, grillida ja mängida pallimänge.

 

Teisel päeval on reisikavasse planeeritud Piusa koobaste ja Vastseliina piiskoplinnuse keskaja elamuskeskuse külastused. Võimalik on teha peatus ning ette võtta giidiga tuur Setumaal asuvas Obinitsa külas ja Seto muuseumis. Reis lõpeb teise päeva õhtul kooli ees.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!