Suusareisid peredele 2023

Suusa- ja lumelaua õpe lastele, ühised õhtusöögid ja mänguõhtud ning adrenaliinimatkad vilunud sõitjatele. Õpilasreiside kõrvalbränd Reisirakett viib suusa- ja lumelaua huvilisi mäespordi reisidele juba aastast 2008.

 

Sel hooajal on reisikalendris suusareisid Itaaliasse, Austriasse ja Andorrasse, millest esimene toimub koolivaheajal. Iga päev on lastele suusa- ja lumelaua mängulised algõppe tunnid, mil lapsed on valvatud ja kogenud sõitjad saavad nautida kiiremat mäest tuhisemist. Lisaks sõidukogemusele naased sellelt menukalt mäespordireisilt eluaegsete sõprade ja kustumatute mälestustega.

 

Loe edasi ja tutvu 2023 hooaja reisidega.

Itaalia koolivaheaja suusareis

26. veebruar – 5. märts 2023

Livigno kuurortis ootab meid koolivaheajal ligi 115 km hooldatud suusaradu ja 32 tõstukit, mis viivad piltilusaid vaateid ja sõidurõõmu nautima lausa 2789 meetri kõrgusele. Iga päev toimuvad mäel suusa- ja lumelaua algõppe tunnid lastele ning samal ajal on rohkem kogenud sõitjatel võimalus iseseisvalt nautida Alpide lõputuid võimalusi nii hooldatud kui off-piste radadel.

Itaalia, Livigno suusakeskus

5.- 12. märts 2023

Livignos ootab meid ligi 115 km hooldatud suusaradu ja 32 tõstukit, mis viivad piltilusaid vaateid ja sõidurõõmu nautima lausa 2789 meetri kõrgusele. Reisile on oodatud iga oskustasemega mäespordisõbrad, sest Alpides saab sõita nii rahulikel kui ka ekstreemsematel nõlvadel, hooldatud või hoopis off-piste radadel. Mõistagi kuuluvad reisi juurde ka ehedad Itaalia maitseelamused, muretu ja lõbusa atmosfääriga suusaküla ning kuhjaga uusi lumiseid elamusi.

Andorra, Grandvalira suusakeskus

19.-26. märts 2023

Meeleolukas Andorra suusareis tuleb taas! Grandvalira keskuses ootab meid ligi 210 kilomeetrit hooldatud suusaradu, 70 tõstukit, minimaalne kõrgus merepinnast 1300 ja kõrgeim punkt lausa 2640 meetrit merepinnast. Kõrgel asuvad põhjapoolsed nõlvad on garanteeritud lumekattega ka päikesepaistelisel märtsikuul ning see teeb reisist tõelise maiuspala neile, kes armastavad nii rohkes lumes sportida kui kohvikus päikest võtta.