Suusareisid peredele 2024

Suusa- ja lumelaua õpe lastele, ühised õhtusöögid ja mänguõhtud ning adrenaliinimatkad vilunud sõitjatele. Õpilasreiside kõrvalbränd Reisirakett viib suusa- ja lumelaua huvilisi mäespordi reisidele juba aastast 2008.

 

Leiad reisikalendrist suusareisid Austriasse, Itaaliasse ja Andorrasse. Veel on kohti Austria ja Itaalia suusareisidele, millest esimene toimub veebruarikuisel koolivaheajal. Iga päev on lastele suusa- ja lumelaua mängulised algõppe tunnid, mil lapsed on valvatud ja kogenud sõitjad saavad nautida kiiremat mäest tuhisemist. Lisaks sõidukogemusele naased sellelt menukalt mäespordireisilt eluaegsete sõprade ja kustumatute mälestustega.

 

Loe edasi ja tutvu 2024 hooaja suusareisidega.

Austria koolivaheaja suusareis

23. veebruar – 1. märts 2024

Ühes maailma suurimas kuurortis SkiWelt ootab meid koolivaheajal ligi 290 km hooldatud suusaradu ja 90 tõstukit. Iga päev toimuvad mäel suusa- ja lumelaua algõppe tunnid lastele ning samal ajal on rohkem kogenud sõitjatel võimalus iseseisvalt nautida Alpide lõputuid võimalusi nii hooldatud kui off-piste radadel. Ühistegevused ja mugav neljatärnihotell Kufsteini südalinnas loob ideaalse kombo puhkusest, uutest tutvustest ja aktiivsest seiklusest

Itaalia, Livigno suusakeskus

3.- 10. märts 2024

Livignos ootab meid ligi 115 km hooldatud suusaradu ja 32 tõstukit, mis viivad piltilusaid vaateid ja sõidurõõmu nautima lausa 2789 meetri kõrgusele. Reisile on oodatud iga oskustasemega mäespordisõbrad, sest Alpides saab sõita nii rahulikel kui ka ekstreemsematel nõlvadel, hooldatud või hoopis off-piste radadel. Mõistagi kuuluvad reisi juurde ka ehedad Itaalia maitseelamused, muretu ja lõbusa atmosfääriga suusaküla ning kuhjaga uusi lumiseid elamusi.