Poola kolmiklinn: Gdansk, Gdynia ja Sopot

5 päevane reis

Ülevaade:

× Miljoni elanikuga Poola kolmiklinn: Gdansk-Gdynia-Sopot
× Majutus koos hommikusöögiga
× Gdanski vanalinn ja vaatamisväärsused
× II maailmasõja muuseum
× Maailma suurim Malborki linnus
× Gdynia akvaarium
× Sopoti rand ja Euroopa pikim puidust kai

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Viiepäevase bussireisi sihtkohaks on Poola kolmiklinn ehk Trójmiasto Gdanski lahe edelakaldal, kuhu kuuluvad imeilusad sadamalinnad Gdansk, Gdynia ja Sopot. Külastame tähtsamaid vaatamisväärsusi ja muuseume, lõõgastume promenaadil ja rannas ning naudime jalutuskäike kauni arhitektuuriga linnades ja vanalinnades. Valitud sihtkohad jätavad kindlasti kustumatu mälestuse Poolast, mida tihti peetakse vaid transiitmaaks ning ei ole sihtkohana nii hinnatud kui võiks.

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, misjärel ootab meid pikk bussisõit Gdanski sadamalinna Poolas. Õhtul jõuame sihtkohta ja majutume, et järgmisel päeval tutvuda omal ajal eduka hansalinnaga, mis oli tuntud ka oma suurepärase arhitektuuri poolest. Külastame 2017. aastal avatud Teise maailmasõja muuseumi, mida on peetud üheks parimaks Poola muuseumiks, hõlmates äärmiselt olulist mälestust Poola ajaloost. Pärastlõunal tutvume Gdanski vanalinnaga – jalutame mööda kuninglikku teed, keskväljakut ning näeme Neptuni purskkaevu, mida peetakse Gdanski sümboliks.

 

Kolmandal reisipäeval võtame suuna 13. sajandil rajatud Malborki linnusesse, mis on pindalalt maailma suurim linnus ja ühtlasi ka suurim tellishoone Euroopas. Pärast põhjalikku tutvumist linnusega jätame grupile võimaluse vabaks ajaks Gdanskis.

 

Reisi neljandal päeval külastame kolmiklinna teisi linnu – Gdyniat ja Sopoti. Külastame Gdynia akvaariumit, mille asukad loovad meie silme ette tõelise värvide mängu. Sopotis jalutame mööda Euroopa pikimat puidust kaid ning jätame ka piisavalt vaba aega grupile iseseisvaks linna uurimiseks. Viimasel päeval alustame varahommikul taas sõitu kodu poole ja kooli ette jõuame viienda reisipäeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!