Tegevused Järvamaal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Wile alpakafarmi külastus
× Eesti Ringhäälingumuuseumi külastus ja kuuldemängu salvestamine
× Eesti Piimandusmuuseumi külastus ja jäätise valmistamise töötuba
× Võimalik ette broneerida soe lõunasöök
× Kaasahaarav viktoriin

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib reisiseltskonna Järvamaale, kus käime alpakafarmis, valmistame Eesti Piimandusmuuseumis ise jäätist ja salvestame Eesti Ringhäälingumuuseumis kuuldemängu.

 

Päev algab kogunemisega bussi kooli eest, misjärel suundume Järvamaal asuvasse Wile alpakafarmi, kus tutvume lahke pererahva abil pilvepehmete alpakate elu ja kommetega ning nende eriskummaliste loomade kasvatamise telgitagustega.

 

Seejärel võtame suuna Türil asuvasse Eesti Ringhäälingumuuseumisse, kus tutvume asjatundjate abiga kuuldemängu ja Raadioteatri ajalooga, kuulame näiteid kuuldemängudest. Valime stsenaariumi ning salvestame ise klassiga kuuldemängu.

 

Päeva viimaseks tegevuseks on Eesti Piimandusmuuseumis jäätise valmistamine – peale ekskursiooni Piimandusmuuseumis riietub klass meierei töötajateks ning õpivad valmistama kodusel viisil jäätist. Programmi lõppedes saab isetehtud jäätisega suu magusaks.

 

Võimalik on ette broneerida soe lõunasöök Türil. Hariva ja lõbusa päeva lõpetab kaasahaarav viktoriin reisi jooksul kogetu kinnistamiseks, mille viib läbi reisisaatja.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!