Avastusretk teaduse ja seikluse radadel Tartus

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Majutus Tartus

× Hommikusöök

× Ahhaa Teaduskeskuse külastus

× Spordi- ja Olümpiamuuseumi külastus

× Haridusprogramm Spordi- ja Olümpiamuuseumis

× Tartu Seikluspargi külastus

× Jalutuskäik Tartus

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

× Lisatasu eest: Hullu Teadlase kabineti eksperimentaaltund, Escape Tartu põgenemistoa külastus

 

Reisikirjeldus: 

 

Avastusrohke ja hariv kahepäevane reis viib meid teaduse, spordi ja seikluse maailma Tartus, pakkudes võimalust süvitsi tutvuda nii teaduse imedega Ahhaa Teaduskeskuses kui ka spordi ajaloo ja tähtsusega Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis. Lisaks paneme proovile oma oskused Tartu Seikluspargis ja naudime jalutuskäiku ajaloolises Tartu linnas.

 

Reis algab kooli eest ja võtame suuna Tartu poole. Esimesel päeval külastame Ahhaa Teaduskeskust, kus saame osa põnevatest teaduskatsetest ja -näitustest, mis on suunatud kõikidele vanusegruppidele. Seejärel suundume majutuspaika, kus saame puhata ja valmistuda järgmiseks päevaks.

 

Teisel päeval alustame hommikusöögiga, millele järgneb külastus Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse. Osaleme põnevas ekstreemspordi haridusprogrammis, kus avastame erinevaid ekstreemspordialasid, Eesti ekstreemsportlasi (sh olümpiamedali võitnud Kelly Sildaru) ja ekstreemspordi ajalugu. Spordimuuseumile omaselt saab spordialasid ka ise kogeda, seda nii virtuaalreaalsuses kui arvutimängus! Programm pakub rohkelt teadmisi ja elamusi nii õpilastele kui õpetajatele ning aitab paremini mõista, millistes tingimustes sportlased võistlevad. Just ekstreemspordialadel on tulevikus kindel koht – tule uuri ise järele, milline võiks olla sinu ala!? Peale lõunapausi/vaba aega suundume Tartu Seikluspargi radadele, kus iga osaleja saab proovida oma julgust ja osavust erinevatel ronimisradadel.

 

Lisaks kõigile nendele tegevustele sisaldub reisiprogrammis jalutuskäik läbi Tartu, mis annab meile võimaluse nautida linna ajaloolist ilu ja atmosfääri.
Reisi lõpus viib meie reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb reisile meeleoluka punkti. Tagasi kooli ette jõuame teise reisipäeva õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!