Varasuvine Pärnumaa: Kurgja ja Valgeranna

2 päevane reis

Klassireisi sihtkohaks on Carl Robert Jakobsoni Talumuuseum Kurgjal, suvepealinn Pärnu ja imeilus Valgeranna, kus lisaks ühistegevustele mereäärses puhkekeskuses külastame ka seiklusparki.

 

Kahepäevane klassireis Pärnumaale viib meid esimesel päeval C.R. Jakobsoni Talumuuseumisse, kus tutvume talupidamise, talutööde ja loomadega. Kurgjalt sõidame edasi tihedaks suveks valmistuvasse Pärnusse, kus on võimalus jalutada Pärnu vanalinnas ja rannapromenaadil.

 

Õhtuks jõuame Valgeranna Puhkekeskusesse Pärnu lahe ääres, kus on suurepärased eeldused mõnusaks ühiseks äraolemiseks. Võimalus klassiga ühiselt mõnusat aega veeta, grillida ja mängida pallimänge.

 

Teise päeva veedame Valgeranna seikluspargis, kus on kuuel kõrgrajal vallutada kõrgusi, hüpata võrkudesse, liuelda maa ja taeva vahel ning teha palju muud eneseületuslikku. Lisaks on võimalus planeerida külastusse orienteerumislaadne aardejaht või mängida discgolfi.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!