Lõuna-Eesti trio: kultuur, loodus ja seiklus

2 päevane reis

Ülevaade:

× Värskelt renoveeritud Palamuse muuseumi külastus

× Muuseumiprogramm vastavalt klassi vanusele

× Elistvere loomapark ja giidiekskursioon

× Soovi korral matk Pühajärve ääres Murrumetsa matkarajal

× Ööbimiskoht mõnusas puhkekeskuses Otepääl

× Otepää seikluspargi külastus

 

Reisikirjeldus:

 

Põnevate programmide ja tegevustega sisustatud klassireis viib seltskonna Palamuse muuseumisse, Elistvere loomaparki ja Otepää seiklusparki. Kahe päeva jooksul tutvume mänguliselt olulise osaga Eesti kultuuriloost, loomade ja lindudega ning paneme oma oskused proovile Otepää seikluspargis.

 

Kahepäevane klassireis algab kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Jõgevamaale Palamuse muuseumisse. Värskelt valminud ja uuenenud Oskar Lutsu sünnikodu muuseumikompleks pakub noortele lisaks põnevatele interaktiivsetele lahendustele ka käte külge panemise võimalust erinevates programmides, mille valime vastavalt klassi vanusele. Päeva teises osas külastame Elistvere loomaparki, kus kogenud giidi juhtimisel tutvume peamiselt Eesti metsades elavate loomadega ja nende elukeskkonnaga. Päeva lõpetame mõnusa ühise õhtuga mugavas majutuskompleksis Otepääl. Võimalus on tellida ette õhtusöök või grillida ühiselt tiigi ääres.

 

Teise päeva hommikul sööme hommikusööki ning suundume Otepää seiklusparki, kus noortel on võimalik osa võtta erinevatest põnevatest tegemistest, sealhulgas ronida Eesti kõrgemail, lausa 33-meetrisel ronimisseinal ning hüpata katapuldil kuni 20 meetri kõrgusele. Tagasi kooli ette jõuame teise päeva õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!