Lõuna-Eesti ja Sigulda seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

× Otepää ja Põhja-Läti

× Matk Pühajärvel Murrumetsa matkarajal (3,5 km)

× Tehvandi K9 suusahüppetorni külastus (kõrgus 34 m)

× Tarzani seikluspark Siguldas

× Turaida lossi külastus ja Turaida Roosi legend

 

Reisikirjeldus:

Reisi sihtkohaks on Lätis, Siguldas asuv seikluspark, mis on raskusastmelt sobilik nii põhikooli õpilastele, gümnasistidele kui ka täiskasvanutele. Lisaks külastame kuulsat Turaida lossi, mis on üheks Põhja-Läti turismimagnetiks.

 

Reis algab kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Otepääle. Talvepealinn Otepää on ideaalne puhkuse sihtkoht ka suvel, mil Lõuna-Eesti maaliline kuppelmaastik ja järvekesed pakuvad silmailu ning linn rohkelt tegevust ja vaatamist.

 

Esimesel päeval külastame Otepääd ning tutvume talvepealinna keskusega. Soovi korral võtame ette matka Pühajärve ümbruses ning ronime Tehvandi vaatetorni.

 

Teise päeva varahommikul võtame suuna Siguldasse – Baltimaade suurimas vabaõhu-seikluspargis jagub tegevust tundideks, misjärel külastame ajaloolist Turaida lossi.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!