Hullu Teadlase kabinet ja põgenemistuba Tartus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Hullu Teadlase kabinet ajaloolises  Tartu toomkirikus

× Programmivalik vastavalt klassi vanusele

× Escape Tartu põgenemistoad

× Ettetellitud lõunasöök või vaba aeg Tartu kesklinnas

× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Ägedaid avastusi täis reisipakett viib meid Hullu Teadlase kabinetti ja põgenemistuppa ülikoolilinnas Tartus, et tutvuda lähemalt keemia ja füüsika põneva maailmaga ning panna proovile klassi koostööoskused.

 

Alustame päeva kooli eest, kust suundume bussiga Tartu kesklinnas asuvasse Hullu Teadlase Kabinetti. Hullu Teadlase juhendamisel tutvume vastavalt klassi vanusele teemaga, mille õppimine klassiruumist väljas inspireeriva juhendaja ja atmosfääriga on lastele kõike muud kui tüütu koolitöö. Tunniajane loeng koosneb suures osas ise otsimisest, katsetamisest ja avastamisest.

 

Reisi teiseks osaks põgenemistubade kompleks Escape Tartu, mis on noorte seas saanud ülimenukaks. Põgenemistoas on õpilastel vaja kasutada nii koolitarkusi, loogikat kui pingetaluvust, et klassikaaslastega koostööna lahendada ülesandeid nulli tiksuva kella taustal.

 

Reisi lõpus viib Õpilasreiside reisisaatja läbi kaasahaarava viktoriini päeva jooksul õpitu ja nähtu kinnistamiseks. Lisaks on huvi korral võimalik programmi planeerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!