Keemia ja füüsika õppepäev Tartus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Hullu Teadlase kabinet Tartu toomkirikus

× HT programmivalik vastavalt klassi vanusele

× AHHAA teaduskeskuse külastus

× Ettetellitud lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas

× Viktoriin nähtu ja õpitu kohta reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Ägedaid avastusi täis reisipakett viib meid Hullu Teadlase kabinetti ja AHHAA keskusesse, et tutvuda lähemalt keemia ja füüsika põneva maailmaga. Õpilaste eelarvamusi teaduse ja reaalainete kohta muudab just see intensiivselt eksperimenteerimisi, uurimisi ja käte külge panemise võimalusi täis reis ülikoolilinna.

 

Alustame päeva kooli eest, kust suundume bussiga Tartu kesklinnas asuvasse Hullu Teadlase kabinetti. Hullu Teadlase juhendamisel tutvume vastavalt klassi vanusele teemaga, mille õppimine klassiruumist väljas inspireeriva juhendaja ja atmosfääriga on lastele kõike muud kui tüütu koolitöö. Tunniajane loeng koosneb suures osas ise otsimisest, katsetamisest ja avastamisest.

 

Reisi teiseks osaks on Baltikumi suurim teaduskeskus AHHAA, kus 3000 ruutmeetril asuvaid “käed-külge” näituste uurimist jagub mitmeks tunniks. AHHAA üllatab külastajat ka pärast mitmekordset külastust ja seega pole karta, et õpilastel teaduse avastamisel igav hakkaks. Teadus on kõike muud kui haigutama ajav, kui seda tutvustada noortele läbi ahhaa-kogemuse.

 

Lisaks on huvi korral võimalik programmi planeerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas.

 

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees õhtupoolikul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!