Põgenemine Pärnu vanglast ja veekeskuse külastus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Valik: ühetunnised põgenemistoad pommivarjendis või kahetunnine programm Pärnu vanglas

× Tervise Paradiisi veekeskuse külastus (2,5 h)

× Lõunasöök veekeskuse kohvikus

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib reisiseltskonna suvepealinna Pärnusse, kus meid ootab ees põnev programm Pärnu vanglas ja Tervise Paradiisi veekeskuse külastus.

 

Päev algab kogunemisega bussi kooli eest, misjärel suundume Pärnu linnas asuvasse endisesse vanglahoonesse, kus on meile broneeritud tõeline põgenemistubade meistriklass:  põgenemine vanglast koos eriefektide, näitlejate ja põnevate stsenaariumitega. See äärmiselt põnev programm on üheltpoolt mänguline ja adrenaliinirohke, kuid teisalt paneb grupp proovile oma koostööoskused ja saab uusi teadmisi vanglaelu kohta üldiselt. Kolmetunnise programmi asemel on võimalik broneerida ühetunniste Nõukogude teemaliste põgenemistubade külastus vanas pommivarjendi hoones.

 

Päeva teiseks osaks on Tervise Paradiisi veekeskuse külastus, kus leidub hulgaliselt veeatraktsioone nii neile, kel jagub energiat hullamiseks kui ka neile, kes otsivad pingelisele hommikupoolikule mõnusat lõõgastust.

 

Grupile on broneeritud lõunasöök Tervise Paradiisi kohvikus.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!