Wittensteini ajakeskus: jõulupidu läbi Eestimaa ajaloo

1 päevane reis

Ülevaade:

 

Χ Wittenstein ajakeskuse külastus

Χ Ajastukorruste külastamine ja kaasahaarav programm

Χ Ajamasina rännak läbi meie esivanemate jõululoo eri ajastutel

Χ Jõulupidude traditsioonid ja jõulutoidud läbi aegade

Χ Kohtumine jõuluvanaga, maitseelamused, piparkookide meisterdamine, 90ndate retrodisko

Χ Programmi on võimalik kohaldada 1.-12. klassile

Χ Soovi korral jalutuskäik Paide vallimäel või vaba aeg Paides

Χ Võimalik ette tellida jõululõuna

Χ Võimalik tellida grupile sobival päeval juba novembri lõpust!

 

Reisikirjeldus:

 

Äärmiselt põnev jõuluteemaline reisiprogramm viib Paide vallitorni, ajakeskusesse Wittenstein, kus osalejad rändavad läbi kaheksa ajastu saades osa jõulupidudest muinasajast iseseisvuse taastamiseni. Mänguline programm on üheaegselt nii kaasahaarav kui ka äärmiselt õpetlik ning meeldejäävad elamused jätavad läbi torni korruste liikudes humoorikad väljapanekud ja lood eestlastest.

 

Saabudes bussiga Wittensteini ajakeskusesse, ootab meid vastavalt klassi vanusele koostatud giid/näitleja poolt juhendatav programm. Liikudes läbi vahitorni kaheksa ajastu ja korruse, saame osa meeleolukatest jõulutegevustest.

 

Soovi korral jalutame ka Paide vallimäel ja võimalik on ette tellida soe jõuluteemaline lõunasöök kogu grupile.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Reis lõpeb sama päeva pärastlõunal kooli ees. Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!