Võluv Viljandimaa: lossimäed, järved ja seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

× Folgipealinn Viljandi
× Viljandi ordulinnuse varemed
× Viljandi muuseumi külastus
× Soovi korral matk
× Võimalus suvitamiseks Viljandi järve rannas
× Majutus järve ääres
× Valma seikluspark

 

Reisikirjeldus:

 

Klassireisil Viljandisse naudime nii aktiivseid tegevusi imeilusas looduses kui ka ajaloolise Viljandi pealinnuse varemeid, mis oli esimene Eestisse rajatud kivilinnus ja Liivimaal Riia järel suuruselt teine pealinnus. Valmas külastame sealset seiklusparki, kus on takistusrajad paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele ja ees ootavad põnevad trossilaskumised.

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, misjärel ootab meid bussisõit Viljandisse, kus vaatame üle Viljandi ordulinnuse varemed ja jalutame maalilistel  lossimägedel. Seejärel tutvume Viljandi linna ja sealsete vaatamisväärsustega ning anname õpilastele vaba aega, et iseseisvalt ringi vaadata ja lõunatada. Külastame ka Viljandi muuseumit, kus kahel korrusel paikneb püsinäitus Viljandimaa ajaloost läbi aastasadade. Soovi korral on ilusa ilmaga võimalik reisiprogrammi planeerida vaba aeg Viljandi järve rannas suplemiseks.

 

Päeva teises pooles suundume majutuspaika, kus seame end mõnusasti sisse ning seejärel läheme üheskoos matkale. Peale matka sööme õhtust ja hiljem on õpilastel iseseisev aeg, et mängida palli, teha lõket ja lõkketoitu ning lihtsalt toredalt koos aega veeta. Ilusa ilma korral saab ka ujuda.

 

Teisel päeval sööme hommikusööki ning suundume Valma seikluspark, kus põnevat ja seiklusterohket turnimist jagub tundideks. Seiklejatel on võimalus ronida maa ja taeva vahel 45-l erineva takistusega radadel, sooritada Tarzani hüppeid, laskuda kuni 18 m kõrgustelt laskumise liinidelt ning nautida Võrtsjärve imelist vaadet 24m kõrgusest vaatetornist. Tagasi kooli ette jõuame teise reisipäeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!