Viljandi põgenemistoad ja Ugala teatri telgitagused

1 päevane reis

Ülevaade:

× Ugala teatri töötuba
× Viljandi lossimäed ja rippsild
× Castle meelelahutuskeskuse põgenemistoad
× Ette tellitud lõunasöök või vaba aeg Viljandis

 

Reisikirjeldus: 

 

Ühepäevane klassireis Viljandisse on mänguline ja avastusi täis väljasõit. Reisi jooksul saab tutvuda Ugala teatri telgitagustega ning tunda end ka ise kui filmis või teatrilaval püüdes põgeneda Castle meelelahutuskeskuse põgenemistubadest.

 

Alustame oma päeva kogunemisega kooli eest bussi, misjärel suundume võluvasse Viljandisse. Esmalt ootab meid ees suursugune Ugala teater, mis on üks vanimaid kutselisi teatreid Eestis. Seal saate valida enda grupile sobivaima töötoa, mille raames on võimalik kokku puutuda teatritöö erinevate külgedega. Osa võib saada valguskujunduse, teatriteksti, butafoori, näitleja ja helikujunduse töötubadest, mida viivad läbi oma ala professionaalid. Oma tööd tutvustatakse mängulises võtmes ning praktiliste ja loominguliste ülesannete abil.

 

Peale põnevat teatri külastust on õpilastel võimalus kinnitada keha kohalikus söögikohas. Teeme ka väikese jalutuskäigu Viljandi lossivaremetes, kust avaneb maaliline vaade Viljandi järvele ning katsetame ka Viljandi rippsilla tugevust.

 

Päeva teises pooles külastame Castle meelelahutuskeskuse põgenemistubasid, kus pannakse proovile õpilaste meeskonnatöö oskused. Põgenemistoad on seiklusrikkad ja adrenaliinirohked ruumid, kust mängijad peavad ühe tunni jooksul välja pääsema pannes kokku puslesid, nuputades mõistatusi ja lahendades müsteeriume.

 

Soovi korral võime külastada ka Viljandi muuseumit või asendada teatri külastuse muuseumi külastusega.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!