Vastlamatk Jussi loodusrajal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Jussi loodusrajaga tutvumine
× Vastlamatk ja orienteerumismäng
× Pikima liu võistlus
× Vastlakuklid ja soe te
× Õpetlik viktoriin
× Lisatasu eest: lõunasöök

 

Reisikirjeldus: 

 

Vastlamatk Jussi loodusrajal on ühelt poolt väga õpetlik, kuid samas ka mänguline programm, mis paneb proovile nii õpilaste teadmised looduse kohta kui ka oskuse koostööd teha ja talvistes tingimustes matkal hakkama saada.

 

Orienteerumismängus jagame õpilased gruppidesse ja anname igale grupile orienteerumiskaardid, mille abil nad punktist punkti jõuavad ja erinevatele loodusteemalistele küsimustele vastavad. Punktides toimuvad ka erinevad vastlapäevale kohased mõõduvõtmised nagu näiteks pikima liu ja vurri vuristamis võistlus. Orienteerumismäng võtab aega kaks tundi, millele järgneb soe tee ja vastlakukkel. Soovi korral teeme pikniku lõkke ümber, kus õpilased saavad ise vorstikesi küpsetada ja kuuma teed kõrvale juua, vastlamänge mängida ning lihtsalt vaba aega nautida.

 

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees pärastlõunal.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.