Vastlad C. R. Jakobsoni talumuuseumis

1 päevane reis

Ülevaade:

× C.R. Jakobsoni talumuuseumi külastus
× Programm “Vastlad talus”
× Vanade vastlatraditsioonidega tutvumine
× Vastlamängud
× Saanisõit hobusega
× Vastlakuklite söömine
× Lambad ja talled
× Lisatasu eest: lõunasöök
× Õpetlik viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Vastlapäev on Eesti rahvakalendris üks olulisemaid pühasid ning seetõttu on C.R. Jakobsoni talumuuseumis kokku pandud põnev programm “Vastlad talus”, mis on huvitav ja õpetlik nii alg- kui ka põhikooli õpilastele.

 

Kurgjal asuvas C.R. Jakobsoni talumuuseumis saavad õpilased teada, millised on vanad vastlatraditsioonid, mida nad ka ise kodus tähistama saavad hakata ning mängida lõbusaid vastlamänge. Lume korral ootab kõiki ees vahva saanisõit hobusega. Ühelt õigelt vastlapäevalt ei puudu kunagi ka vastlakuklite söömine ja vurride vuristamine. Talulaudas saame imetleda nunnusid lambaid ja nende tallesid.

 

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees pärastlõunal.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!