Vannikino Pööraveres ja Rosenberry mahla- ja jäätisevabrik

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Pööravere vannikino külastus

× Filmi vaatamine vannikinos

× Uus töötuba! PANNKOOGI PICASSOD (lisaks valikus: kartuliteemaline ja pitsavalmistamise)

× Lõunasöök

× Ekskursioon Rosenberry mahla- ja jäätisevabrikus

× Mahlade ja jäätiste degusteerimine

× Viktoriin reisipäeva lõpus

× Programm on sobilik igas vanuses õpilastele

 

Reisikirjeldus:

 

Lõbusal klassireisil ootab gruppi ees enneolematu vannikino külastus Pööraveres koos huvitava töötoa ja lõunasöögiga. Lisaks unustamatule vannikino elamusele teeb reisi veel eriti meeldejäävaks Rosenberry mahla- ja jäätisevabriku külastus, kus grupp saab oma silmaga näha mahla ning käsitööjäätiste valmistamist ning mõistagi ka suu magusaks teha.

 

Reis algab kooli eest, misjärel sõidame Pärnumaale vanasse Pööravere koolimajja. Koolimajast on saanud kodu ühele vahvale perekonnale, kes pakub seal nüüd külastajatele ennenägematut vannikino elamust. Vannid on täidetud pehmete tekkide ja patjadega, et filmi vaatamine vannis võimalikult mõnus oleks. Filmivalik on tavaliselt üllatus, kui grupil just endal mingit kindlat soovi pole. Vannikinos vägivallafilme ei näidata, eelistatakse lõbusaid ja romantilisi linateoseid. Filmivaliku tegemisel peetakse alati silmas ka külastajate vanust.

 

Pärast omapärast kinoelamust saavad õpilased osa põnevast töötoast, kus on võimalik valmistada kartuliküünlaid, kartulipiparkooke või teha hoopis kartulitrükki. Kui grupil kartulite vastu huvi pole, siis saab valida ka pitsavalmistamise töötoa, kus tehakse algusest peale ise pitsasid ning muidugi pistetakse need hiljem ka ise nahka.

 

Päeva teises pooles külastame Rosenberry mahla- ja jäätisevabrikut, kus valmivad käsitööna imemaitsvad taimsed ja kooresed jäätised ning kohalikust toorainest valmistatud mahlad. Nende tervislike jäätiste ja mahlade valmistamisel ei kasutata kunstlikke lõhna-, maitse- ega värvaineid, vaid orgaanilist päritolu marju ja puuvilju. Ekskursiooni käigus näemegi oma silmaga, kuidas käsitööjäätiseid ja mahlasid täpsemalt tehakse ning seejärel saame neid ka ise degusteerida.

 

Pärast pikka päeva Pärnumaal võtame suuna tagasi kooli juurde. Bussisõidu ajal viib meie reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb reisile meeleoluka punkti. Reis lõpeb õhtul kooli juures.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!