Vanemuise teatri töötuba ja põgenemistoad Tartus

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis Tartusse
× Vanemuise teatri külastus
× Valitud töötuba teatris
× Escape Tartu põgenemistubade külastus
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus
× Võimalik ette tellida söögikorrad või veeta vaba aeg Tartus

Reisikirjeldus:

 

Klassireis ülikoolilinna on ühtaegu kultuurne ja hariv kui ka ülimalt meelelahutuslik. Tartus ootab gruppi ees Eesti ainsa kolmežanriteatri Vanemuise külastus koos töötoaga ning õpilaste lemmikuks kujunenud põgenemistoad.

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, misjärel juhatab Õpilasreiside reisisaatja grupi bussi ning sõit Tartu poole võib alata. Esimese külastusena ootab gruppi ees teater Vanemuine. Vanemuise teatris saab osa võtta erinevatest töötubadest nagu butafoorse koogi töötoast või heli ja valguse töötoast. Töötoa asemel on võimalik broneerida ka teatriekskursioon Vanemuise suures või väikses majas või hoopis tellida teatritund või kolmetunnine koolipäev teatris.

 

Päeva teises pooles saavad õpilased meelt lahutada ESCAPE Tartu põgenemistubades. Viiest erinevast toast koosnevas põgenemistubade kompleksis tuleb kasutada nii koolitarkusi, loogikat kui pingetaluvust, et klassikaaslastega koostöös lahendada ülesandeid nulli tiksuva kella taustal.

 

Reis lõpeb reisisaatja poolt läbi viidud kaasahaarava viktoriiniga, et kinnistada päeva jooksul nähtut ja kogetut.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või planeerida vaba aeg Tartu kesklinnas. Tagasi kooli juurde jõuame õhtuks.

 

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!