Vanamõisa jõulumaa

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis

× Jõuluehtes Vanamõisa jõulumaa jõuluprogramm (ca 2h)

× Sõit Jõulurongiga

× Sepikoja külastus

× Jõuluvanaga kohtumine

× Jõuluetendus

× Jõulumeenete meisterdamine

× Saadaval kuupäevadel 11. detsembrist – 15. detsembrini

 

Reisikirjeldus:

 

Jõulurong, meisterdamine, sepikoda, etendus, jõuluvana ja koduloomad – see kõik ootab lapsi tõelises jõuluimede maal Vanamõisas. Vaid kolmel nädalal detsembrikuus avatud Vanamõisa jõulumaal juhtub nii mõndagi, mis loob tõelise jõulutunde selleks ja mälestusi mitmeks järgnevaks aastaks.

 

Reis algab kooli eest hommikul, misjärel võtame suuna Vanamõisa külla Saue vallas. Jõudes jõulumaale, ootab meid Jõulukojas ees jõuluvana Julius, kes tervitab lapsi oma alatise muheda ja rõõmsa olekuga. Vaatame jõuluetendust, tutvume sepatööga ja taome õnnenaela, meisterdame päkapikkudega jõulumeeneid, näeme metsamoori kodu Indiaani Püstkojas ja sõidame jõulurongiga. Lume olemasolul müttame õues asuvas lumelinnas ja võimalusel kelgutame.

 

Reis lõpeb sama päeva pärastlõunal kooli ees. Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!