Ülikoolilinn: põgenemistuba ja ERM

1 päevane reis

Ülikoolilinn kutsub meid külla, et ümber lükata müüt, mille kohaselt äärmiselt hariv ei saa olla samaaegselt närvekõditavalt põnev. Õpilasreiside populaarne Tartu reisikombo on just seda!

 

Hommikul suundume varakult Tartusse, et veeta klassireis, mis on õpilastele kaasahaarava ajaloo tunni eest, kuid pakub ka lisaks nalja, naeru ja põnevat nuputamist. Värskelt avatud Eesti Rahva Muuseum küllab meid üle teadmistega, kinnistades neid oskuslikult interaktiivsete eksponaatide ja kogenud muuseumigiidide abiga.

 

Reisi teiseks osaks on 4-toalisest põgenemistubade kompleksist koosnev Escape Tartu, mis on noorte seas saanud ülimenukaks. Põgenemistoas on õpilastel vaja kasutada nii koolitarkusi, loogikat kui ka pingetaluvust, et klassikaaslastega koostööna lahendada ülesandeid nulli tiksuva kella taustal.

 

Lisaks on huvi korral võimalik programmi planeerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas. Tagasi kooli ette jõuame orienteeruvalt kella 7 ajal sama päeva õhtul. Reisi saame teha ka kahepäevaseks, lisades reisiprogrammi palju teisi põnevaid muuseume ja sihtkohti, mis Tartus ja Lõuna-Eestis asuvad.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!