Türi elamuspark ja Paide põgenemistoad

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Suurejooneline Türi elamuspark

× Eestimaa süda Paide

× Wittensteini haiglateemalised põgenemistoad

× Võimalik ette tellida lõunasöök

× NB! Programm sobib alates 6. klassist.

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane seiklusrohke klassireis viib meid seiklema Eestimaa südamesse: meid ootavad seiklusrajad ja õhusõidud suurejoonelises Türi elamuspargis, misjärel suundume lahendama adrenaliinirohked mõistatusi Paide põgenemistubades.

 

Reisipäeva alustame hommikul kooli ees, kust võtame suuna Kesk-Eestisse. Eneselegi märkamatult jõuame Türile – maalilises metsatukas laiub siin võimas elamuspark, kus saab atraktsioonide ja mängude saatel seigelda viiel erineval takistusrajal. Rajal saavad noored nii lumelauaga liuelda, jalgrattaga üle oru sõita, vaatlustorni kiigata kui ka ühe tõelise Tarzani hüppe sooritada. Tõeliseks maiuspalaks on iga raja lõpus erilahendusega õhusõit, julgematel on võimalus aga lausa vabalangushüpe sooritada. Adrenaliinirohket lustimist ning kõrgustes seiklemist jagub elamuspargis tundideks.

 

Päeva teises pooles teeme lähemalt tutvust Eestimaa südame ehk Paide linnaga. Külastame esmalt Wittensteini elamuskeskuse põgenemistubasid, kus klassikaaslastel tuleb teha koostööd ning leida mõistatustele nutikad lahendused, et end toast õigeaegselt välja päästa. Haiglateemalises põgenemiskompleksis on grupile broneeritud kolm närvekõditavat põgenemismängu: “Ekslev hing”, “Viimne visiit” ning “Marionett”. Muidugi leiame ka aega, et jalutada Paide vallimägedes ning külastuste vahel keha kinnitada.

 

Siis võtame suuna tagasi kodu poole ning bussisõidu ajal viib meie reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb reisile meeleoluka punkti. Reis lõpeb õhtul kooli juures.

 

Grupile on võimalik broneerida ühine lõunasöök või anda iseseisvaks pikniku pidamiseks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!