Tõukekelgumatk Taevaskojas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Retkejuhiga tõukekelgumatk Taevaskojas, Ahja jõe maastikukaitsealal
× “Viimse Reliikvia” võttepaigad ja omapärased loodusobjektid
× Soe matkasöök
× Õuemängud, viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Aktiivne väljasõit Ahja jõe maastikukaitsealal asuvatele lumistele Taevaskoja loodusradadele on mõnus ja teistmoodi puhkus kaaslastega, sest imeilusaid loodusobjekte vaatleme ja matkarada läbime tõukekelkudel.

 

Matka juhib retkejuht, kes jagab enne tõukekelgumatka algust näpunäiteid ja soovitusi, kuidas tõukekelgu sõidust rõõmu tunda ilma liigset füüsilist vaeva nägemata. Matkal räägime huvitavaid lugusid loodusest ja matkamisest, uurime taime-/loomariiki ja tunneme rõõmu heast seltskonnast. Maastikukaitsealal külastame filmi „Viimne Reliikvia“ võttepaiku, Suurt- ja Väikest Taevaskoda ning mitmeid teisi kauneid paiku. Kui veab, saame teel näha erinevate loomade jälgi.

 

Seikluse teeb eriti mõnusaks soe matkasöök, mis sisaldab suppi, teed ja saiakest.

 

Meeleoluka päeva lõpetab kaasahaarav viktoriin päeva jooksul kuuldu, nähtu ja kogetu kohta, mille viib läbi meie reisisaatja.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!