Tõukekelgumatk ja suusakool Kõrvemaal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Suusakool: õige suusatehnika, vigursuusatamine, mängud
× Tõukekelgumatk
× Soe lõunasöök
× Lisatasu eest suusarent kohapealt

 

Reisikirjeldus: 

 

Mõnusalt künklikud Põhja-Kõrvemaa suusanõlvad ja mängud rajal muudavad suusatamise lõbusaks ning tõukekelgumatk teeb sportlikust päevast meeldejääva klassireisi. Kõrvemaa matka- ja suusakeskus on ideaalne koht, kus kooliperega veeta üks lõbus ja sportlik talvepäev.

 

Hommikul võtame suuna Kõrvemaale, kus ootavad meid tegevused lumel imeilusate vaadetega hooldatud radadel. Päeva esimeses pooles paneme jalga murdmaasuusad ja osaleme suusakoolis, kus õpime õiget suusatehnikat, vigursuusatamist ja milliseid mänge saab suuskadel üheskoos mängida. Teiseks tegevuseks on planeeritud tõukekelgumatk, mis nii mõnelegi on esmakordseks kogemuseks. Soovi korral saab lisatasu eest teha ka adrenaliinirohket lõbusõitu mootorsaaniga lumises looduses.

 

Tegevuste vahepeal on meile valmis pandud mõnus lõunasöök – meid kosutab kuum frikadellisupp, leib, sai, lõkkel küpsetatud viinerid ja tee.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!