Teatrietendus Ugalas ja Kondase keskuse töötuba

1 päevane reis

Ülevaade:

Χ Grupi valitud etendus Ugala teatris

Χ Soovi korral jalutuskäik Viljandi lossimägedes

Χ Võimalik tellida soe lõunasöök

Χ Valitud töötuba Kondase keskuses

Χ Kaasahaarav viktoriin

 

Reisikirjeldus:

 

Vahvaid kogemusi täis väljasõit viib klassi Viljandisse, kus lisaks teatrietenduse vaatamisele Ugala teatris saate klassikaaslastega ühiselt osaleda valitud töötoas Kondase keskuses.

 

Viljandi klassireis algab hommikul kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Eesti vanimasse kutselisse teatrisse – Ugalasse. Grupp saab vastavalt päevale ja huvidele teha valiku etenduste seast, mängukavas olevate etenduste valiku ja lisainfo saadame koos hinnapakkumisega.

 

Päeva teises pooles külastame Kondase keskust, kus kogenud giidi juhendamisel tutvume Paul Kondase loominguga ja laia väljapanekute ampluaaga klassikalisest maalikunstist, arhitektuurist, käsitööst, kontseptuaalsest kaasaegsest kunstist Kondase keskuse erilises fookuses oleva autsaiderkunstini.

 

Grupile on broneeritud vastavalt huvidele ka töötuba, näiteks plekkmärgi kujundamine, märkmikule kaane kujundamine, muinasjutupildi loomine koos lamenukuga, tuldpurskavate lohete meisterdamine jpm. Programmide kirjeldused saadame koos hinnapakkumisega.

 

Võimalik on planeerida reisikavasse jalutuskäik Viljandi lossimägedes ja/või ettetellitud lõunasöök.

 

Meeleoluka reisipäeva lõpetame tagasisõidul toimuva viktoriiniga, kus kinnistame päeva jooksul õpitut ja kogetut.

 

Palume reisipäringuga koos saata ka grupi vanus, et saaksime pakkuda eakohaseid tegevusi ja etendusi.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!