Taskulambiretk Haral ja kummituslik Kolga mõis

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Väljasõit päeva teises pooles
× Seiklus taskulambi valgel Hara allveelaevade baasis
× Retkejuhi teenused ning põnevad lood
× Legendituur ja kummituslood pimedas Kolga mõisas
× Giiditeenus Kolga mõisas ja muuseumis
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus
× Sobilik alates 5. klassist
× Võimalus pidada piknik või ette tellida lõunasöök

Reisikirjeldus:

 

Õhtune klassireis Hara allveelaevade baasi ja Kolga mõisa on mõeldud julgetele ja seiklushimulistele õpilastele, kes tunnevad huvi nii ajaloo kui ka seiklemise ning paranormaalsete nähtuste vastu.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli ees, kus ootab teid Õpilasreiside rõõmsameelne reisisaatja, kelle saatel grupp bussi võib minna. Seejärel algab sõit Hara sadama poole, kus külastame nõukogudeaegset allveelaevade baasi. Seiklus toimub taskulambi valgel, kus retkejuht räägib põnevaid lugusid kunagisest sõjaväebaasist. Meeleolu lisab külastusele hämarus, tuule kohin, mere mühin ning taskulambi valgusest tekkinud omapärased varjud.

 

Päeva teiseks külastuseks ootab gruppi ees suursugune Kolga mõis ja muuseum, mille külastust rikastab äärmiselt kaasahaarav legendituur ja kummituslood. Giidi juhendamisel liigub grupp pimedas mõisas taskulampide abil ning saab teada kõike eriskummalist mõisa kunagiste ja praeguste elanike kohta.

 

Peale meeliülendavaid külastusi suundume tagasi kooli poole ning vahva reisi lõpetuseks viib Õpilasreiside reisisaatja läbi viktoriini päeva jooksul saadud uute teadmiste kohta.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või planeerida vaba aeg iseseisvaks piknikuks.

 

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!