Taskulambiretk Haral ja kummituslik Kolga mõis

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Väljasõit päeva teises pooles
× Legendituur ja kummituslood Kolga mõisas
× Giiditeenus Kolga mõisas ja muuseumis
× Seiklus taskulambi valgel Hara allveelaevade baasis
× Retkejuhi teenused ning põnevad lood
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus
× Sobilik alates 5. klassist
× Võimalus pidada piknik või ette tellida lõunasöök

Reisikirjeldus:

 

Õhtune klassireis Kolga mõisa ja Hara allveelaevade baasi on mõeldud julgetele ja seiklushimulistele õpilastele, kes tunnevad huvi nii ajaloo kui ka seiklemise ning paranormaalsete nähtuste vastu.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli ees, kus ootab teid Õpilasreiside rõõmsameelne reisisaatja, kelle saatel grupp bussi võib minna. Seejärel algab sõit suursuguse Kolga mõisa ja muuseumi poole, mille külastust rikastab äärmiselt kaasahaarav legendituur ja kummituslood. Giidi juhendamisel liigub grupp pimedas mõisas ning saab teada kõike eriskummalist mõisa kunagiste ja praeguste elanike kohta.

 

Päeva teiseks külastuseks ootab gruppi ees Hara sadam, kus külastame nõukogudeaegset allveelaevade baasi. Seiklus toimub taskulambi valgel, kus retkejuht räägib põnevaid lugusid kunagisest sõjaväebaasist. Meeleolu lisab külastusele hämarus, tuule kohin, mere mühin ning taskulambi valgusest tekkinud omapärased varjud.

 

Peale meeliülendavaid külastusi suundume tagasi kooli poole ning vahva reisi lõpetuseks viib Õpilasreiside reisisaatja läbi viktoriini päeva jooksul saadud uute teadmiste kohta.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või planeerida vaba aeg iseseisvaks piknikuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!