Talvine orienteerumine Jussi loodusrajal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Õpetlik orienteerumismäng
× Kogenud matkajuht
× Piknik lõkke ümber
× Viktoriin õpitu kohta

 

Reisikirjeldus: 

 

Talvine matk Jussi loodusrajal on ühelt poolt väga õpetlik, kuid samas ka mänguline programm, mis paneb proovile nii õpilaste teadmised looduse kohta kui ka oskuse koostööd teha ja talvistes tingimustes matkal hakkama saada.

 

Jussi loodusrada on äärmiselt vaheldusrikka maastiku ja loodusega üles-alla mööda kuue Jussi järvede äärde jäävaid voori kulgev rada, mis oma väga vahelduva pinnamoe ja erinevate metsatüüpidega on ideaalseks Eesti looduse ilu ja mitmekesisuse tutvustajaks igal aastaajal.

 

Orienteerumismängus jagame õpilased gruppidesse ja anname igale grupile orienteerumiskaardid, mille abil nad punktist punkti jõuavad ja erinevatele loodusteemalistele küsimustele vastavad. Orienteerumismäng võtab aega kaks tundi, millele järgneb piknik lõkke ümber, kus õpilased saavad ise lõkkel vorstikesi küpsetada ja kuuma teed kõrvale juua ning lihtsalt vaba aega nautida.

 

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees pärastlõunal.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Soovi korral võime sama programmi läbi viia ka mõnel teisel matkarajal matkates.