Eesti suurim Talveküla

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Eesti suurima Talveküla jõuluprogramm Torma külas Jõgevamaal

× Jõuluvana postkontor

× Jõulukuuse kasvandus ja Võlumetsa seiklusmäng

× Päkapikuakadeemia

× Miniloomaaed ja jänestelinn

× Jõuluvana Glämmi restoran

× Jõuluviktoriin

× Talveküla jõulumaa programmi on võimalik tellida 20.11.2023-13.01.2024

× Populaarsel programmil on kohtade arv piiratud ning huvi korral on vajalik kiire registreerimine

 

Reisikirjeldus:

 

Eesti suurim Talveküla avatakse sel aastal esmakordselt Jõgevamaal Torma mõisakompleksis. Jõulusäras Talveküla on kindlasti üks Eesti kaunemaid paiku, mis loob kõigile ehtsa jõulutunde. Talvekülas elab jõuluvana Glämmi koos oma vahvate päkapikkudega, kellega koos saame veeta toreda päeva.

 

Alustame reisipäeva kogunemisega kooli eest, misjärel ootab meid sõit Jõgevamaale. Talvekülas kohtume jõuluvana Glämmi ja päkapikkudega, kelle eest vedamisel näeme Eesti kõige pikemat ehitud jõulupuude alleed, vaatame, mis toimub jõuluvana postkontoris, mängime jõulukuuse kasvanduses Võlumetsa seiklusmängu, võtame osa päkapikkude akadeemiast ja imetleme miniloomaaia imearmsaid asukaid. Jõuluvana Glämmi restoranis kinnitame keha ning soovi korral on võimalik külastada kingipoodi või teha fotonurgas jõuluvanaga koos pilti. Vahva ja seiklusterohke päeva lõpetama õhtul kooli juures.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!