Suvine Saaremaa

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussisõit
× Kuressaare linnuse külastus ja tuur kohaliku giidiga
× Romantiline Kuressaare
× Angla tuulikumägi
× Panga pank
× Kaali meteoriidikraater
× Mõnus puhkekeskus looduses
× Võimalik ette tellida kõik söögikorrad
× Kosutav matk ilusas saare looduses
× Suur valik lisategevusi: Muhu/Hallikivi seikluspark, Saare Safari, Thule Koda, WOW Elamustekeskus, Archebald keskaja elamuskeskus, teadusteatri etendus, Muhu jaanalinnufarm jpm
× Võimalik pikendada reis kolmepäevaseks
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

Reisikirjeldus:

 

Saaremaa – natuke nagu välismaa, kuhu ette võetud sõit tekitab alati õpilaste seas elevust. Et külastada seda maailmas ainulaadset kohta, on meil võimalus veeta merereis uuel parvlaeval “Piret” või “Tõll”.

 

Reis algab kooli eest varahommikul, seega ees ootab pikk ja meeleolukas esimene päev. Maabunud Kuivastu sadamas, alustame bussisõitu Kuressaare poole, kus meid ootab ees keskaegne Kuressaare piiskopilinnus ja kaasahaarav linnuse giid, kes küllab meid üle põnevate teadmistega Saaremaa ja linnuse ajaloost. Avastame äärmiselt hästi säilinud linnuse ehitisi, saateks verdtarretavad legendid ja ahhetama panevalt kaunid vaated.

 

Peale ekskursiooni linnuses anname noortele aega omal käel avastada romantilise Kuressaare linna fenomen, mille leidmine ei osutu keerukaks kellelegi, kes kord selles unikaalses keskajahõngulises linnas jalutanud on. Võimalik on planeerida reisiprogrammi ka Muhu jaanalinnufarmi/seikluspargi või Hallikivi seikluspargi külastus. Veel on lisategevuste valikus Saare Karjäärisafari maasturitel, WOW elamuskeskus, Thule Koja külastus, Koguva küla, Sõrve poolsaar ja kõik muu, millest ammu Saaremaad külastades näha ja kogeda unistanud olete!

 

Pärastlõunal sõidame puhkekeskusesse, kuhu jääme paikseks järgmise reisipäevani. Õpilastel on võimalus veeta ühise klassina aega õdusas ja looduskaunis majutuspaigas, nautida seltskonda ja kogeda tõelist Saaremaa suveõhtut. Õhtuseks ühistegevuseks on planeeritud matk looduses. Võimalus on grillida ühiselt lõkkel ja mängida pallimänge.

 

Teist päeva alustame saarlastele iseloomuliku tugeva hommikusöögiga ning koguneme bussi, et alustada päeva täis Saaremaa olulisi vaatamisväärsusi. Sõidame läbi legendaarsed kultuuri- ja loodusobjektid: Panga pank, Kaali meteoriidikraater, Angla tuulikud, Valjala kirik. Pärastlõunal võtame suuna kodu poole ning päev lõpeb teise päeva õhtul kooli ees.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

 

Üldist infot Saaremaa kohta leiad meie hea partneri Visit Saaremaa koduleheküljelt.