Suvepuhkus SUPimatka ja meeskonnamängudega

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Suvepealinn Pärnu

× Aerusurfi matk Pärnu ja Sauga jõel

× Õdus Junsi Puhkekeskus: pallimänguväljakud ja grillimis- ja ujumisvõimalus

× Leidlikud meeskonnamängud koos auhindadega

× Võluv Viljandi linn

× Suur valik lisategevusi Viljandis

× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Meeleolukas reisiprogramm viib reisiseltskonna mööda Eestimaad üheskoos seiklema ja klassivaimu turgutama. Selle suvise väljasõidu lahutamatuks osaks on mõistagi elamused suvepealinnas Pärnus, ent reisil saavad noored tuttavaks veel ka võluva Viljandi linnaga ning mis peamine – klassikaaslased sõbrunevad omavahel põhjalikumalt ja turgutavad klassi kambavaimu läbi uute ühiste elamuste ja leidlike meeskonnategevuste.

 

Kahepäevane suvereis algab hommikul kooli eest, kust võtame suuna Pärnusse. Anname noortele esmalt aega suvepealinna veidi omal käel avastada, ent seejärel ootab meid tõeline suveseiklus – ühine aerusurfi ehk SUPi matk Pärnu jõel. Aerusurf ei vaja tundide viisi harjutamist või eelnevat kogemust, mis teeb sellest uskumatult lihtsa ja lõbusa ajaviite. Niisiis haarame lauad ja aerud ning seilame kogenud matkajuhi näpunäidete abil Kalurikülla, kus saame veeretke järel mõnusalt puhata ja piknikku pidada.

 

Seiklusliku sup-matka järel sõidame hubasesse Junsi Puhkekeskusesse, kuhu jääme paikseks järgmise reisipäevani. Seame end mugavalt sisse ning seejärel jääb reisiseltskonnale vaid teineteise seltsis mõnusa suveõhtu nautimise rõõm. Algab õpilaste hulgas alati pikisilmi oodatud vaba aeg ning ühiselt saab nii grillida, palli- ja seltskonnamänge mängida kui ka tiigis ujuda. Lisaks on võimalik juurde tellida ka saun ja tünnisaun.

 

Teine reisipäev algab kosutava hommikusöögiga, misjärel ootavad meid põhjalikult ettevalmistatud meeskonnamängud. Moodustame tiimid ning seejärel tuleb klassikaaslastel teineteise toel leida nutikaid lahendusi, mõelda koostöös välja kõige leidlikumad vastused ning mis kõige tähtsam – seeläbi üksteisega tõeliselt sõbraks saada. Uue hingamise saanud klassivaimu abil ei tundu enam ükski raskus ületamatu!

 

Seejärel asume teele ning sõidame võluvasse Viljandi linna. Siin on reisiseltskonnal võimalus teha meelepärane valik erinevate ajaviidete vahel: adrenaliinirohke põgenemistoa külastus, Ugala teatriga tutvumine ja töötoad, ringkäik lossimägedes ja ordulinnuse varemetes, Viljandi muuseumi külastus või hoopis vaba aeg Viljandi linnas. Teise reisipäeva võime soovi korral planeerida ka suurejoonelise Valma seikluspargi külastuse.

 

Siis võtame suuna tagasi kodu poole ning bussisõidu ajal viib meie reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb reisile meeleoluka punkti. Kahepäevane suvereis lõpeb teise päeva õhtupoolikul kooli juures.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!