Suusareis Himose mäekeskusesse Soomes

3 päevane reis

Ülevaade:

× Mäespordireis Himose suusakeskusesse Soomes
× Laeva- ja bussisõit
× Vaba aeg või soovitus sihtkoha külastus Helsingis
× Mäesuusa või lumelaua algõpe
× Mängud mäel klassile
× Mugav majutus mäekeskuse vahetus läheduses
× Võimalik ette broneerida kõik toidukorrad

 

Reisikirjeldus: 

 

Mäespordireis Himosele on sportlik ja lõbus ajaveetmise võimalus õpilastel üheskoos meie naaberriigis Soomes. Kolmepäevasel reisil on võimalus külastada muuseumeid Helsingis ning veeta kaks päeva Himose suusakeskuses.

 

Alustame oma reisi vara hommikul kogunemisega Tallinna sadama D-terminalis, et sõita üheskoos Helsingisse. Esimesel päeval on grupil võimalus veeta aega Helsingis. Grupp saab oma soovile vastavalt valida, kas tahetakse külastada mõnda muuseumit, vaateratast või minna Heurekasse. Soovi korral saame grupile anda ka vaba aega, et iseseisvalt Helsingis näiteks kuskile kaubanduskeskuses aega veeta. Lõunal alustame sõitu Himose poole, kuhu me jõuame õhtupoolikul. Seame end sisse mugavas majutuskohas ning veedame vaba aega.

 

Teise päeva hommikul suundume Himose suusakeskusesse. Himose nõlvad on suhteliselt lihtsad, sobivad eriti hästi algajale mäesuusatamise õppimiseks. Suusakeskuses on 21 suusanõlva, pikim nõlv 950 m ja suurim kõrguste vahe 140 m. Võtame laenutusest kõigile varustuse ning sportlik päev lumelaua või mäesuusatamisega võib alata. Reisisaatja viib kohapeal läbi ka mäesuusa või lumelaua mängulise algõppe soovijatele ning klassikaaslaste vaheliseks mõõduvõtuks lõbusad võistlused mäel. Veedame pika päeva mäel. Soovi korral saab grupile tellida ühise lõunasöögi buffeelauas mäel asuvas kohvikus. Tagasi majutuskohta läheme õhtul ning seejärel saavad kõik juba ise vabal valida, kuidas oma õhtut sisustada soovivad.

 

Kolmanda päeva hommikul suundume taas mäele ning naudime veel mäesporti peaaegu õhtuni välja. Tagasi Helsingi poole hakkame sõitma peale kella kuute ning suundume hilisõhtusele laevale.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume võtta  ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!