Sügispealinn Narva

2 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Matk Ontika pankrannikul ja Valaste juga
× Narva linn ja jalutuskäik promenaadil
× Kreenholmi Manufaktuuri ekskursioon
× Ööbimine Narva linnas mugavas hotellis
× Virtuaalreaalsus programm Toila-Oru pargis
× Sillamäe linn ja promenaad
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus
× Võimalik ette tellida söögikorrad
× Valik lisategevusi: Narva linnus, Eesti Kaevandusmuuseumi külastus, Kukruse polaarmõisa külastus, linnaekskursioon Narvas, karjäärisafari Aidu karjääris, Sillamäe muuseum + püsinäitus “Nõukogudeaegne Sillamäe”, Narva Victoria bastioni kasematid, Alutaguse seikluspark, Kuremäe klooster

Reisikirjeldus:

 

Kahepäevasel klassireisil Ida-Virumaale külastame sügispealinna Narvat, Kreenholmi Manufaktuuri, jalutame Ontika pankrannikul, osaleme virtuaalreaalsus tuuril ja palju muud. See on suurepärane programm tutvumaks seiklusi täis Ida-Virumaa ja omanäolise Narva linnaga.

 

Alustame meeleolukat klassireisi hommikul kogunemisega kooli ees ning seejärel võtame suuna Ida-Virumaale. Esimeseks peatuseks on Ontika pankranniku ja Valaste joa imetlemine. Ontika pankrannik on Eesti kõrgeim pankrannik, paljastades vaatajatele erinevad ajastu kihid. Kõige parem vaade pankrannikule avaneb Valaste joa juurest trepiplatvormilt. Valaste juga on oma üle 30-meetrise veeseinaga Eesti kõrgeim juga. Võtame ette lühikese matka ranniku ääres.

 

Kui kaunis loodus imetletud, suundume ajaloolisesse Narva linna, kus tutvume linnaga ning teeme jalutuskäigu promenaadil. Seejärel külastame Kreenholmi manufaktuuri – Narva vahutavate koskede vahel mürisenud rohkem kui kümne tuhande töölisega mammutettevõtet, millele ei leidunud sarnast ei Venemaal ega Euroopas. Giidi juhtimisel osaleme põneval ekskursioonil, kuuldes lugusid manufaktuuri hiilgeaegadest.

 

Majutus on planeeritud Narva kesklinnas asuvas mugavas hotellis. Õhtul on võimalik jalutada õhtuses Narvas ja süüa õhtusööki mõnes linna õdusas kohvikus.

 

Teisel päeval sööme kosutava hommikusöögi ning jätkame elamusi täis programmiga. Sillamäe linnas võtame ette jalutuskäigu Mere puiesteel ja rannapromenaadil. Võimalik on planeerida ka käik Sillamäe muuseumisse püsinäitusele “Nõukogudeaegne Sillamäe”.

 

Klassireis jätkub sõiduga ajaloolisse Toila-Oru parki, kus viime läbi virtuaalreaalsuse prillidel põhineva haridusprogrammi “Mina Oru lossis”. Programm pakub harivat ja elamuslikku tagasivaadet 1938.aasta Oru pargis asunud presidendi lossi. Programmi muudab unikaalseks uudne lähenemine, mille abil tutvustatakse unustatud ehitisi ja hooneid samades paikades, kus need kunagi asusid. Äratame mineviku ellu!

 

Tagasiteel viib meie lõbus Õpilasreiside reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb proovile õpilaste reisi jooksul saadud uued teadmised. Kooli juurde jõuame teise reisipäeva õhtuks.

 

Lisatasu eest on võimalik ette tellida söögikorrad või mõni huvipakkuv lisategevus Ida-Virumaal.

 

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!