Sportlik päev Kiviõli suusakeskuses

1 päevane reis

Ülevaade:

× Baltikumi pikimate nõlvadega mäekeskus
× Mäesuusa- või lumelaua algõpe
× Mängud ja mõõduvõtud mäel
× Varustuse rent otse suusakeskusest

 

Reisikirjeldus: 

 

Lumine klassireis viib meid Kiviõli Seikluskeskusesse – Baltikumi pikimate nõlvadega suusakeskuses ootab meid neli 400-700 meetrist suusanõlva, kus tänu radade profiilile saame korraga nautida nii kiirust kui ka radade laiust. Palju rõõmu pakub ka tasemel lumepark oma erinevate hüpete ja obstaaklitega.

 

Algajatele mäespordisõpradele teeb õppimise eriti lihtsaks “magic carpet” linttõstuk, mis viib 90-meetrise nõlva tippu kerge vaevaga. Mõnusa puhkuse jalgadele annab mäel tuubikarussell ning sooja kamina ees saab teed juua ja kosutavat lõunat süüa mäekeskuse kohvikus.

 

Meie kogenud mäesportlasest reisisaatja aitab suusa- või lumelaua algõppega ning viib mäel läbi lõbusaid ühiseid mõõduvõtte ja mänge.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!