Spordi- ja Olümpiamuuseum ja Hullu Teadlase kabinet

1 päevane reis

Ülevaade:

× Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum
× Hullu Teadlase kabinet Tartu toomkirikus
× Programmivalik vastavalt klassi vanusele ja soovidele
× Ettetellitud lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Uusi avastusi täis reisipakett viib meid Tartusse, kus võtame osa haaravatest programmidest Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ja Hullu Teadlase kabinetis.

 

Alustame reisipäeva kooli eest, misjärel võtame suuna Tartus asuvasse Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse. Põnevaid eksponaate ja käed-külge võimalusi pakkuv interaktviine muuseum annab püsinäituse abil tavapäraste spordiajalooliste ülevaadete kõrval võimaluse pildistada end vanade jõumeeste seltsis, tutvuda vanade spordilehtedega, kuulata erinevate aegade muusikat jne. Lisaks on võimalus tellida grupile haarav vanusele vastav haridusprogramm, valikus on näiteks programmid “Ajarännak spordis”, “Ralliässad”, “Kuldne Lurich” jm. Programmisoovituse saadame koos hinnapakkumisega (palume selleks märkida ära klassi vanus).

 

Päeva teises pooles suundume ajaloolises Tartu Toomkiriku ruumides asuvasse Hullu Teadlase kabinetti. Hullu Teadlase juhendamisel tutvume vastavalt klassi vanusele teemaga, mille õppimine klassiruumist väljas inspireeriva juhendaja ja atmosfääriga on lastele kõike muud kui tüütu koolitöö. Tunniajane loeng koosneb suures osas ise otsimisest, katsetamisest ja avastamisest.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!