Salapärane Nõiariik ja seikluslik Liikluslinn: Kaks maailma, tuhat lugu avastamiseks

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Majutus Nõiariigis

× Hommikusöök

× Õpetlik liiklusprogramm liikluslinnas

× Juhendaja teenus liikluslinnas

× Nõiariigi külastus

× Luuaviske võistlus koos juhendajaga

× Disco

× Murrumetsa matkarada

× Valik lisategevusi: Ujumisvõimalus liivarannaga, jalgpalli-võrkpalli ja korvpalliplatsid, matkarada

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

× Lisatasu eest: Tugitoolijalgpall, Saun

 

Reisikirjeldus: 

 

Sellel kahepäevasel reisil astume koos maagilisele seiklusretkele, kus avaneb meie silme ees nii salapärane nõiariik kui ka seikluslik ja õpetlik liikluslinn. Mõnetunnine bussisõit viib meid vaiksesse ja rahulikku Lõuna-Eesti piirkonda, kus iga tee pöörde taga ootab uus seiklus.

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, kust võtame üheskoos suuna Võrumaale, Antsla vallas asuvasse Liikluslinna. Selles põnevas avastamata paigas ootab meid ees mitmekülgne liiklusprogramm, kus saame kogeda kõike alates säravatest suurlinna tuledest kuni vormeliraja ja jalgrattasõidu õppeplatsini. Valgusfoorid vilguvad, autod sõidavad, kaevandused hakkavad tööle ja meie seiklus jätkub. Õpetliku liiklusprogrammi lõpetame ühise Discoga! Soovi korral saame külastada ka kohvikut.

 

Õpetliku liiklusseikluse järel suundume Nõiariiki, kus on ees ootamas nõiamajad, luuamägi ja maagilised puuskulptuurid. Kuuleme legende, mis muudavad iga puu ja kivirahnu elavaks ning jutustavad nende salapärasest minevikust. Lõkke ääres saame kõik koos rüübata maagilist teed ning hiljem on kõigil võimalus osa saada Nõiariigi ametlikust spordiprogrammist, osaledes luuaviske võistlustel, kus parimatele jagatakse ka auhindu. Pärast auhinnatseremooniat algab õpilaste poolt kauaoodatud vaba aeg.

 

Reisi teist päeva alustame kosutava hommikusöögiga, misjärel liigume Murrumetsa matkarajale, kus saab ka ilusa ilma korral ujuda. Kogu reisi vältel õpitud teadmiste ja kuuldud info põhjal viib meie reisisaatja reisi lõpus läbi vahva viktoriini. Tagasi kooli ette jõuame teise reisipäeva õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Pilte kodulehelt:

    Uus!