Saksa-Poola ringreis

6 päevane reis

Ülevaade:

× Poola sadamalinna Gdanski vanalinn ja vaatamisväärsused
× Majutus koos hommikusöögiga
× Berliin ja tähtsamad vaatamisväärsused
× Maailma suurim siseveekeskus Tropical Islands
× Majutus “vihmametsas” tipitelkides
× Varssavi loomaaed
× Koperniku teadusmuuseum

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Kuupäevane bussireis viib reisiseltskonna meeleolukale ringreisile, mille jooksul peatume Poola suurimas sadamalinnas Gdanskis, Euroopa moodsaimas linnas Berliinis, maailma suurimas siseveepargis majutudes tipitelkides ja Varssavis, kus käime nii loomaaias kui Koperniku teaduskeskuses.

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, misjärel ootab meid pikk bussisõit Gdanski sadamalinna Poolas. Õhtul jõuame sihtkohta ja majutume, et järgmisel päeval tutvuda omal ajal eduka hansalinna Gdanskiga, mis oli tuntud ka oma suurepärase arhitektuuri poolest. Külastame kuninglikku teed ja keskväljakut ning näeme Neptuni purskkaevu, mida peetakse Gdanski sümboliks. Pärastlõunal suundume taas bussi ja alustame sõitu Berliini poole.

 

Kolmandal päeval ärkame juba Berliinis, misjärel ootab meid pikk päev selle Euroopa moodsaima linnaga tutvumiseks. Kohaliku giidi abil tutvume selle 3,5 miljoni elanikuga suurlinna ja tähtsaimate vaatamisväärsustega, mis ühelt poolt peidab endas veel kustumatuid mälestusi ajaloost ja kaheks jagatud Euroopa sümboliks olemisest, kuid teisalt on tänane Berliin moodne, arenev ja ilus. Grupile jagub ka piisavalt vaba aega iseseisvaks linnaga tutvumiseks.

 

Neljanda päeva hommikul stardime Tropical Islandsisse, mis on Guinnessi rekordite raamatus tunnistatud maailma suurimaks siseveekeskuseks. Veekeskus, mis on ehitatud hiigelsuurde õhulaevade angaari, on lausa nii suur, et sinna mahuks pikutama Eiffeli torn ja püsti seisma Ameerika Vabadussammas. Veekeskuses on võimalik külastada troopilist vihmametsa ja laguuni, puhata 200-meetrise rannaribaga liivarannas ja ujuda 28 kraadises “merevees”, mille jooksul on selge ilma korral võimalik isegi päevitada. Lisaks on veekeskuses loomulikult lugematu hulk muid atraktsioone ja liugtorusid. Troopilise puhkusepäeva lõpetab meeldejääv ööbimine veekeskuses asuvates indiaanistiilis tipitelkides.

 

Reisi viiendal päeval sõidame varahommikul Poola pealinna Varssavisse, kus külastame loomaaeda ning lihvime oma teadmisi Koperniku teadusmuuseumis. Ööbime Varssavis, misjärel alustame varahommikul taas sõitu kodu poole ja kooli ette jõuame kuuenda reisipäeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!