Rootsi kruiis ja Stockholm

3 päevane reis

Ülevaade:

× Stockholmi kruiis Tallinki reisilaeval

× Majutus B-klassi kajutites

× Jalutuskäik Stockholmis: Kuningaloss ja Vanalinn

× Vasa muuseumi külastus

× Lisatasu eest: hommiku- või õhtubuffee laeval

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

Reisi sihtkohaks on põhjamaade Veneetsiaks kutsutud Rootsi pealinn Stockholm, mis asub Mälareni järve ja Läänemere vahelise väina kaldail ja saartel, mida ühendab üle 50 silla. See avastamist väärt linn asub Tallinnast öise laevareisi kaugusel, mille kogemine on olulist väärtust lisavaks osaks klassireisil Stockholmi.

 

Alustame reisi esimese päeva pärastlõunal kogunemisega Tallinna sadamas, et astuda Stockholmi suunduva kruiisilaeva pardale. Laeval majutame neljakohalistes mugavates kajutites, mis on hea seltskonnaga aja veetmiseks juba küllaltki mõnus koht, kuid laeva õhtune programm lahutab meelt veel enam. Karaoke, kabareeteater, ühine õhtusöök buffeelauas  ja bingo on vaid mõned märksõnad, mis värvikat programmi ja lõputuid võimalusi kruiisilaeval iseloomustavad.

 

Teise päeva hommikul sööme soovi korral toeka hommikusöögi buffeelauas ning olemegi jõudnud Rootsi pealinna Stockholmi. Sõidame üheskoos metrooga kesklinna, kus võtame ette jalutuskäigu Stockholmi Kuningalossi juurde ja vanalinna. Külastame ka Vasa muuseumit, kus näeme uhket sõjalaeva, mis mitusada aastat tagasi mere põhja vajus. Õpilased saavad ka piisavalt vaba aega, et iseseisvalt Stockholmis ringi vaadata, poodelda või mõnes hubases kohvikus lõunatada.

 

Õhtupoolikul alustame tagasisõitu Tallinna poole. Õpilastel on võimalik taas osa saada lõbusast kruiisilaeva melust ning soovijatele saab ette tellida ka õhtusöögi. Tagasi Tallinnasse jõuame kolmanda päeva hommikul kell 10.15.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!