Linnareis Riiga: kruiis Daugaval, vanalinn ja Illusioonide muuseum

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis Läti pealinna Riiga

× Majutus mugavas hotellis Riia kesklinnas koos rikkaliku hommikusöögiga

× Paadireis Daugava jõel (1h)

× Ekskursioon vanalinnas kohaliku giidiga

× Cosmos Illusioonide muuseumi külastus

× Vaba aeg Riias

× Lisatasu eest: söögikorrad, Riia loomaaia külastus, Laima Šokolaadimuuseumi külastus ja šokolaadi valmistamise töötuba, Riia Mootorimuuseumi külastus

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Baltimaade südames asuv Riia on Läti pealinn ja Baltikumi suurim linn, millest voolab läbi maaliline Daugava jõgi. Riia vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ning võlub kõiki oma muljetavaldava arhitektuuri ja modernse õhustikuga. Kahepäevasel klassiekskursioonil saame osa Läti pealinna Riia rikkalikku kultuuripärandi ja põnevate seikluste maailmast.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli juures, misjärel suundume bussi, et võtta ette pikem sõit Lätti. Esmalt suundume Riia vanalinna, et kohtuda kohaliku giidiga, kes tutvustab meile vanalinna lähemalt. Giidi juhendamisel teeme jalutuskäigu keskaegse vanalinna radadel, kuulates haaravaid lugusid nii möödunust kui ka modernse Riia kõige põnevamate aarete kohta.

 

Ekskursioonil kuuldust saame veelgi parema pildi ette Daugava jõel toimuval paadireisil. Tunnisel kruiisil “Vecrīga” pardal kulgeme mõnusalt mööda ühte kõige olulisemat vaatamisväärsust – Daugava jõge, mille ääres on vilgas linnamelu juba sajandeid kestnud. Laevareis annab võimaluse avastada ka linna kauneid vaateid hoopis teise külje alt, möödudes olulistest maamärkidest nagu Riia loss, Rahvusmuuseum ja teletorn.

 

Majutume mugavas hotellis ning algab kauaoodatud vaba aeg. Jalutuskäigu läheduses hotellist on poed, pargid, kohvikud ja galeriid, mida omas tempos avastada.

 

Teisel päeval alustame hommikusöögiga hotellis, misjärel suundume Cosmos Illusioonide muuseumisse – meid ootavad põnevad elamused ja uued perspektiivid reaalsusele, mida kogeme selles modernses ja interaktiivses muuseumis. Lõunasöögiks on planeeritud vaba aeg Riias või tagasiteel kaubanduskeskuses. Reisiprogrammi pikendamiseks on võimalik lisada teisele päevale külastus näiteks Laima Šokolaadimuuseumi, Riia Mootorimuuseumi või Riia loomaaeda.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Pilte eelmistelt reisidelt:

    Uus!