Pühadetrall Teispere talu jõulumaal

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis

× Jõuluehtes Teispere talu Pärnumaal

× Pühademängud taluhoovil

× Looduslikust materjalist jõuluehete meisterdamise töötuba

× Taluloomade ja -lindudega sõbrustamine

× Jõulumatkake metsarajal ja keldrimäel

× Taimetee, piparkoogid, grillvorstikesed

× Programmi on võimalik kohaldada 1.-12. klassile

× Saadaval kuupäevadel 1. detsembrist – 6. jaanuarini

 

Reisikirjeldus:

 

Teispere hobitalu pererahvas koos oma imearmsate asukatega ootavad kõiki jõulumaale külla, et üheskoos lõbusalt pühadeootust nautida!

 

Reis algab kogunemisega kooli ees, misjärel võtame bussiga suuna Pärnumaale – seal ootab meid Teispere talu maagiline jõulumaa ja tõeline pühademeeleolu! Mängime taluhoovil meeleolukaid pühademänge, teeme pisikese jõulumatka metsarajal ja keldrimäel, meisterdame looduslikust materjalist endale mälestuseks vahvad jõulumeened ning grillime koos vorstikesi ja krõbistame sooja taimetee kõrvale piparkooke. Mõistagi saame perenaise lõbusate lugude saatel lähemalt sõbraks ka taluloomade ja -lindudega, kelle hulka kuuluvad nii pesukarud, maalambad, faasanid, jänesed kui ka paljud teised põnevad tegelased.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Reis lõpeb sama päeva pärastlõunal kooli ees. Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!