Praha linnareis

6 päevane reis

Ülevaade:

× Majutus Varssavis
× Majutus Praha kesklinnas
× Praha linnaekskursioon
× Praha loomaaed
× Karli sild ja kuningaloss
× Laevasõit Vltava jõel
× Juudi surnuaed ja rajoon

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Prahat peetakse Euroopa üheks kaunimaks linnaks ning see väide peab igati paika. Praha on tõepoolest üks ütlemata ilus ning kaunis linn, mis peidab endas ilusaid hooneid ja palju vaatamisväärusi. Lisaks sellele ei puudu Prahast nooruslik meel ning aktiivne ööelu. Praha on sõbralik ning mõnusa elurütmiga linn, kuhu iga noor peaks korra/kaks elus sattuma.

 

Meie 6-päevase reisi jooksul külastame Praha kõige tähtsamaid ja põnevamaid kohti, samas jääb reisulistel ka piisavalt aega, et isekeskis linna ja selle võludega tutvuda. Kõik päevad on sisustatud meiepoolse programmiga, kuid enamik õhtuid on jäetud vabaks, et noored saaksid klassireisi üheskoos neile meelepäraste tegevustega sisustada.

 

Majutume Praha kesklinnas ning kõigil hommikutel kostitakse meid hommikusöögiga, et anda päevale tugev ja sisukas algus. Reisil tutvume loomulikult Praha vanalinnaga, käime Karli sillal ja linnuses. Sõidame laevaga Vltava jõel, et saada Prahast terviklikum ülevaade. Lisaks käime Praha loomaaias, mis on tõepoolest suur ja võimas loomaaed ning pärast loomaaiakülastusi saame programmi lisada alati ka mõne huvipakkuva muuseumi külastuse (lisatasu eest).

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!