Põgenemistoad pommivarjendis ja Valgeranna seikluspark

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Pärnu Mai keskuse pommivarjendi põgenemistoad

× Valgeranna seikluspark

× Võimalik ette tellida lõunasöök

× Lisatasu eest aardejaht Valgerannal

× Soovi korral Pärnu vangla, alpakafarmi, Tervise Paradiisi veekeskuse külastus jpm

× Võimalik ette tellida lõunasöök

× Kõige sobilikum 4.-12. klassidele

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib õpilased seikluslikule päevale Pärnusse ja Valgeranda. Külastame ülimalt populaarseks saanud ühetunniseid põgenemistube Pärnus ning turnime ja liugleme kõrgustes Valgeranna seikluspargis.

 

Reis algab hommikul kooli eest, kust võtame suuna Pärnu linna. Esimese külastusena ootab gruppi nõukogudeaegsesse pommivarjendi hoonesse rajatud põgenemistubade kompleks, kus meeli haaravad reaalelulised interaktiivsed seiklusmängud, mille eesmärk on etteantud aja raames väljuda lukustatud ruumist. Kuue eriilmelise ruumi teemad on äärmiselt põnevad ning valikus on Maniakk, Hukkamiskamber, Missioon: Kuuba Kriis, KGB Kongid, Ülekuulamisruum ja Päästeameti põgenemistuba. Aega on vaid üks tund, et põgeneda toast kella armutu tiksumise saatel!

 

Peale põgenemistubade külastust on võimalik planeerida reisikavasse vaba aeg Pärnu linnas või ettetellitud kosutav lõunasöök.

 

Päeva teises pooles sõidame Valgeranna seiklusparki – mereäärses seikluspargis Pärnu lahe ääres on kuuel kõrgrajal võimalik vallutada kõrgusi, hüpata võrkudesse, liuelda maa ja taeva vahel ning teha palju muud eneseületuslikku. Lisaks on võimalus planeerida külastusse orienteerumislaadne aardejaht või mängida discgolfi.

 

Pärnumaal leidub palju põnevaid tegevusi! Soovi korral saad vahetada mõne reisis sisalduva elemendi mõne teise vastu – näiteks põgeneda hoopis Pärnu vanglast, külastada alpakafarmi, Pernova loodusmaja, C. R. Jakobsoni talumuuseumi, võtta ette kanuumatk või sulistada veekeskuses. Huvi korral tutvu lähemalt erinevate võimalustega Pärnu rätsepreisi programmikirjelduses.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!