Peterburi kruiisireis

3 päevane reis

Hetkel on Venemaa piirid välismaalastele sisenemiseks suletud ning riiki on lubatud siseneda vaid erandjuhtudel. Jälgi Venemaale reisimise infot siit: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/venemaa/  

 

Ülevaade:

× Kruiis suursuguse Princess Anastasia pardal
× Majutus B-klassi kajutites koos hommikusöökidega
× Laevapiletid Tallinn-Helsingi
× Privaatne buss Peterburis
× Peterburi linnaekskursioon tähtsamate vaatamisväärsustega

 

Reisikirjeldus: 

 

Sellel reisil ootab meid ees Venemaa kultuuripealinn, kus asub 100 kõrgkooli, 105 muuseumit, 100 teatrit ja 229 kirikut. Peterburi kruiisireis on mõnus vaheldus bussis istumisele, kus lisaks imekaunile Peterburile, saab nautida ka kruiisireisidele omast melu suurel ja uhkel reisilaeval Princess Anastasia.

 

Esimesel päeval reisime Tallinnast laevaga Helsingisse, kust edasi läheme juba järgmise ja uhkema kruiisilaeva peale, millega alustame oma sõitu Peterburi poole. Princess Anastasia mahutab 2500 reisijat ja tema pardal on maksuvaba pood, erinevaid restorane ja baare, SPA, ilusalong, kino ja palju muud põnevat – igav seal ei hakka ja tegevust leidub kõigile.

 

Teisel päeva hommikul enne Peterburgi jõudmist sööme hommikusööki laeva buffet lauas ning seejärel tõstame oma jalad Venemaa pinnale. Sadamas on meid ootamas buss ja kohalik giid, kes saadab meid kogu päeva vältel. Linnaekskursioonil vaatame üle Vassili saare, Peeter I vaskratsaniku monumendi, Palee väljaku, Iisaku katedraali, Verelunastaja kiriku, Nevski prospekti, Kaasani katedraali, erinevad sillad, Ristleja Aurora ja Peeter-Pauli kindluse.

 

Selles tiheda programmiga päevas on meil ette nähtud ka vaba aja veetmise ja lõunatamise võimalus Peterburi kaubamajas, kus on võimalik ka suveniire koju kaasa soetada. Kell 18.00 stardib laev tagasi Soome poole ja algab taas iseseisvalt aja veetmine laevas.

 

Kolmanda päeva hommikul sööme laevas hommikusööki ning seejärel jõuame Soome. Helsingis läheme taas laeva peale ja suundume tagasi Eestisse. Eestisse tagasi jõuame pärastlõuna paiku.

 

Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!