Peapeal Tartu: Tagurpidi Maja ja tarretisaju lahkamine

1 päevane reis

Ülevaade:

× Tagurpidi Maja külastus
× Tagurpidi prillid Tagurpidi Majas
× Psühhobussi hariv programm: tarretisest aju lahkamine
× Ettetellitud lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Parajalt veider ja avastamisrõõmu pakkuv ühepäevane reisiprogramm viib meid Tartusse, kus paneme proovile oma tajud ja teadmised.

 

Oma tasakaalu paneme proovile Tagurpidi Majas, mille külastuse teeme veel segasemaks tagurpidi prillide proovimise võimalusega. Nii on justkui õigetpidi näiv pilt tegelikult tagurpidi, sest samal ajal tuleb liikuda terves tagurpidi pööratud majas! Mispidi see kõik täpselt välja nägema hakkab, see selgubki uues ägedas Tartu Tagurpidi Majas.

 

Reisipäeva teises pooles võtame osa kaasahaaravast Psühhobussi programmist “Tarretisest aju lahkamine”. Töötoa käigus teeme tutvust ajupiirkondadega ja nende erinevate funktsioonidega ning kitlites, kummikinnastes ja skalpelliga käes proovime kätt tarretiseaju opereerimises.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Täname suure huvi eest Õpilasreiside broneerimise vastu! Teeme endast parima, et vastata teie reisipäringule võimalikult kiiresti, kuid hetkel võib see võtta tavapärasest kauem aega. Vabandame!