Pärnu: aardejaht muuseumis ja vanglaekskursioon

1 päevane reis

Ülevaade:

× Pärnu muuseumi külastus
× Aardejaht Pärnu muuseumis
× Pärnu vangla ekskursioon
× Võimalus ekskursiooni asemel viia läbi 3-tunnine põgenemisprogramm vanglas
× Vaba aeg või ette tellitud lõuna Pärnu linnas
× Viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Sellel ühepäevasel reisil Pärnusse tutvume Pärnu muuseumi püsinäitusega ja kinnistame kuuldut põneva aardejahiga ning teeme huvitava ekskursiooni Pärnu vanglas.

 

Alustame oma päeva kooli eest kogunemisega bussi, misjärel ootab meid lõbus sõit Pärnu linna. Esimeseks külastuseks on meil Pärnu muuseum, mis on Baltikumi üks moodsamaid ajaloomuuseume. Vaatame giidi juhendamisel üle sealse püsinäituse “11000 aastat ajalugu- Elamusi vanast ajast”, mis viib meid põnevale ajarännakule läbi kiviaja, keskaegsete kaubateede, barokkaja kindluslinna kuni nostalgilise nõukogude perioodini. Peale näitusega tutvumist ootab meid sealsamas ees vahva aardejaht.

 

Pärast ajalooga tutvumist läheme lahutame oma meelt Pärnu vangla ekskursiooniga, mis suleti aastal 2007. Ehitis ehitati kõigepealt hullumajaks, kuid hiljem on see olnud ka vanadekodu. Saame kuulda põnevaid lugusid Pärnu vanglast ja selle ajaloost.  Tagasisõidul viib meie reisisaatja läbi viktoriini, et premeerida neid, kes kõige tublimalt kuulasid!

 

Kahe külastuse vahele on võimalik broneerida ühine lõunasöök või vaba aeg Pärnu linnas.

Soovi korral võime Pärnu vangla ekskursiooni asemel viia seal samas läbi hoopis 3-tunnise Pärnu vanglast põgenemise või vajadusel muuta programmi grupi soovidele vastavalt. Tegevusi leiab veel Tervise Paradiisi veekeskusest, MiniZoost või liikluslinnakust.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Täname suure huvi eest Õpilasreiside broneerimise vastu! Teeme endast parima, et vastata teie reisipäringule võimalikult kiiresti, kuid hetkel võib see võtta tavapärasest kauem aega. Vabandame!